Miluje mě, nebo ne?

Jak již vypovídá název, článku půjde o lásku. Láska je cit, který vzniká mezi mužem a ženou. Láska je slovo, které v sobě ukrývá mnoho významů. Jedná se o vyjádření bytostně důležitého vztahu, ale i o vyjádření spokojenosti nad chvílemi zábavy. Spokojenost nad chvílemi zábavy vyjádřené formou lásky vypadají takto: „Já ten film miluji“, „Miluji chvíle, kdy tančím“.

S láskou souvisí i vyjádření citu a slova miluju tě. Jak poznám, že mě miluje je otázka trápící ženy v době, kdy se objevuje nová láska. Tato otázka může vyvstat v mysli ženy i v případech, kdy se její vztah s partnerem dostal do krize. Při položení této otázky nejde vůbec o věk ženy. Tato pochybnost trápí mladé dívky i ženy pokročilejšího věku.

Každá žena si občas ve svém životě přeje, aby mohla aspoň na chvíli proniknout do mysli svého partnera. Mohli by tak odhalit a zjistit, co k nám opravdu cítí. Ve většině partnerský vztahů je chemie mezi partnery doslova hmatatelná. Přesto si ženy kladou otázku – Jak vlastně poznám, že mě miluje. Mluví pravdu, nebo mi jen lže.

Na otázku, jak poznám, že mě miluje, neexistuje jednoznačná odpověď. Nejde sestavit univerzální návod pro ženy, jak poznat, že muž je miluje. Muž může veškeré projevy v případě potřeby na tuto otázku imitovat. Muž klidně může ženě nosit dárky, jezdit s ní na dovolenou, chválit její účes, ale nemusí ji milovat. Naopak muž ženě nemusí tyto projevy předkládat, protože mu přijdou falešné a přesto ženu hluboce miluje.

Jak poznám, že mě miluje – základní ukazatele

● Usmívá se na vás

Dokonce i když si myslí, že se na něj nedíváte, usmívá se na vás

● Dlouze si s vámi povídá

Muži nejsou na dlouhé povídání se ženami. Neradi se svěřují se svými myšlenkami a pocity. Pokud vás miluje, svěřuje se vám se vším a vydržíte si povídat celé hodiny.

● Dotýká se vás

Rád se vás dotýká, mazlí se s vámi, líbá vás na veřejnosti. Toto dělají pouze zamilovaní muži.

● Chce Vás poznat

Zajímá se o to, co máte rády, jaké je vaše oblíbení jídlo, barva. Jaké filmy sledujete, co vás rozesměje. Důkaz, že vás miluje.

● Šel by za vámi kdykoliv a kamkoliv

Vyjádřeni toho, že vám chce být na blízku. Muž, který by vám lhal, by se takto nesnažil.

● Chemie mezi vámi je hmatatelná

Myslíte na stejné věci, přitahujete se. Když jste spolu, máte teprve pocit, že jste celá? To je láska.

● Nejraději tráví čas s vámi

● Plánuje vaši společnou budoucnost