Šaty jsou nezastupitelným oblečením každé ženy. Vyberte si ty nej pro svou postavu.

Je velká škoda, že spousta žen díky svým mindrákům z postavy naprosto eliminuje ze svého šatníku šaty. Přitom právě ony dokážou udělat z každé slečny i dámy jedinečnou osobnost, která nezůstane bez povšimnutí na ulici, v práci, na večírku, plese či na pláži při letní dovolené. Stačí vybrat si ty správné a dát se světu na odiv.

Tip pro nastávající maminky: pořiďte si krásné těhotenské oblečení

zdroj www.i-moda.cz
zdroj www.i-moda.cz

Jaké šaty si vybrat?

Ty z nás, které jsou kypřejších tvarů, by se měly vyhýbat příliš velkým vzorům, příčným pruhům nebo modelů, které postrádají projmutí a zbytečně tak přidají pár kil navíc. Internetový obchod i-moda.cz nabízí krásné letní dámské šaty, mezi nimiž si najde ty správné každá z nás.

Právě pro boubelky se výborně hodí např. večerní šaty pro plnoštíhlé Damson. Jde o model ve stylu “malé černé“, které jednoduše musí mít doma každá z nás. Nechybí jim výborné projmutí v pase, a protože má spousta silnějších žen nedůvěru ke svým rukám, nenápadně je zakryjí průhlednými rukávy, jež odhalují část ramen.

Zdobení kolem krku usnadní výběr doplňků, postačí nasadit si náušnice s čirým zirkonem a můžete vyrazit. I záda jsou řešena precizně. Svislá slzička u krku vás zeštíhlí a působí decentně sexy.

zdroj www.i-moda.cz
zdroj www.i-moda.cz

Zadáno pro štíhlé

Štíhlé ženy pro změnu často řeší své malé poprsí. Obdivují dekolty těch obdařenějších, a i když na ostatní mohou působit dobře, samy před sebou se stydí. Patříte-li také ke štíhlým, vyšším ženám, bez povšimnutí nenechte dlouhé letní dámské šaty s černobílými pruhy v horní polovině těla.

Od pasu dolů jsou zdobeny originálními pestrými obrázky v letních barvách. Košíčky jsou mírně vyztužené, což potěší každou z jejich uživatelek. Pohodlí zajišťuje materiál – 95% polyester a 5 % elastan. Přizpůsobí se vám a požitek z letních dnů je předem zaručen. Budete okouzlující, svobodná a naprosto letně oděná.

Prohlédněte si kategorie úpletové šaty, business šaty, zeštíhlující či společenské a jiné na stránkách i-moda.cz. Při nákupu nad 2 000 Kč vás čeká doprava zdarma a zboží můžete do 14 dnů vrátit nebo do 30 dnů vyměnit. Nechybí ani zajímavý bonusový program.

Vyberte si šaty, které vám padnou do oka, a užijte si teplé dny s příjemným pocitem z hezkého oblečení.