Šátky, šály, nákrčníky

V zimně Vás zahřejí a v letních měsících ozdobí. Je pravda, že s příchodem chladnějšího počasí se těší šátky a šály či nákrčníky větší popularitě. Jednak chrání před vlezlým počasím a v neposlední řadě jako krásný a vkusný doplněk, který ladí se zbytkem outfitu.

Čím více tím lépe:

Materiály se mohou lišit. Hedvábné, pletené, háčkované, kašmírové, síťované, nebo třeba fleece. Záleží na tom, pro jakou příležitost si šálek berete, nebo co má splnit. Jaké vůbec jsou šálky, šály a nákrčníky? Především moderní, rafinované, svůdné, elegantní a praktické. Jednobarevné nebo vzorované či batikované. Mohou být hladké nebo s třásničkami či zdobené kamínky, také originální ručně malované.

Já si z dob svého dětství, vybavuji tak maximálně šátek pionýrský, proto jsem ráda, že se v dnešní době nabízí tolik různých doplňků k dotvoření celkového dojmu outfitu. Skoro v každém obchodě dnes naleznete v nabídce různé šálky. V poslední době, se hodně rozmohl i oblíbený patchwork a svými barevnými kreacemi je možné takovéto šátky doladit k jakémukoliv oblečení, které jinak působí fádně. Pokud budete doma ve svém šatníku disponovat větším množstvím šátku, nic tím nepokazíte. Šátky lze pak libovolně kombinovat podle barev k danému oblečení, nebo zkrátka podle nálady. Barvy dokážou buď utlumit, nebo aktivovat. Šátek si můžete rovněž vzít jako doplněk k Vašemu novému laku na nehty. Vidíte, že šátek může být skutečně výborný a praktický pomocník k dolaďování detailů.

Ať je léto nebo zima:

Vybírat se dá od domácích výrobců, až po zahraniční dodavatele. V zimním období jsou velmi oblíbené hřejivé a jemné materiály, hebké na dotek. V letním období jsou to naopak tenké a vzdušné materiály a využití v letním období záleží jen čistě na Vaši fantazii. Takový šátek se dá použít místo opasku, uvázaný jako sukně, nebo doplněk k plavkám, rovněž se dá z něj vyrobit čelenka. Spousta žen si zavazuje šátek jen tak přes ucho kabelky, takže i jinak nezajímavá kabelka se promění v originální kousek. Na internetu se nachází nepřeberné množství nápadů jak využít šátek, nebo jak ho uvázat na několik způsobů aby byl pokaždé jiný. Nákup takového šálu, šátku, nákrčníku není nic nákladného a osobně si myslím, že ani jako dárek nikoho neurazí! Tak pokud ještě přemýšlíte čím potěšit kamarádku, možná jste se právě inspirovala!

ambien online legally prescribed

http://gabriella.pise.cz/

Photo by: smittenkittenorig