S novou kolekcí bot Melissa budete nepřehlédnutelná

Brazilská značka bot Melissa, která se stává čím dál známější i v České republice, před pár dny přišla s novou kolekcí. Boty na jaro a léto roku 2015 skýtají hlavně pro teplejší dny mnoho výhod. Jaké to jsou? Čtěte dál!

Komfort především

Majitelé této společnosti si nechali patentovat jedinečný materiál Matflex, ze kterého boty vyrábí. Je velmi ohebný, snadno omyvatelný, hypoalergení a navíc krásně voní. To vše z těchto bot dělá doplněk, který musíte mít! A v teplých jarních nebo letních dnech je velmi oceníte, protože se nebudou k vašim nohám vůbec lepit. Melissa získala za své výrobky v roce 2013 dokonce ocenění za nejlepší dámskou obuv roku.

Co přináší nová kolekce?

Kolekce jaro/léto 2015 opět přišla s jedinečnými dámskými botami. Převažují otevřené sandálky, žabky a balerínky, které se pro toto roční období skvěle hodí. Co se týče barevnosti, Melissa vytvořila mnoha jednobarevných párů bot, a navíc převládají černá a bílá, které se hodí ke všemu. U této značky také najdete jedinečné boty na klínovém podpatku nebo vysoké platformě, které udělají ze své nositelky nepřehlédnutelnou bytost. Vzhledem k ročnímu období samozřejmě nechybí ani ornamenty ve tvarů květin či mašlí.

Boty této značky najdete například v eshopu XaraModa.cz, kde můžete koupit mnoho bot z nové kolekce, ale také výhodně pořídit Melissky z minulého roku.