Riskujte rozumně. Před cestou do zahraničí se pojistěte!

Kdyby existoval nějaký návod na život, bylo by mnoho věcí jednodušších. Lidé by méně chybovali a svět by byl lepší. Jediný problém je v tom, že nic podobného neexistuje. Dáme vám tedy aspoň jednu radu. Než pojedete do zahraničí, vyberte si správnou pojistku. Ušetřit můžete i miliony.

Ošetření v zahraničí je drahé, myslete na to

Stát se totiž může cokoliv. I když máte dobrou fyzickou kondici, může vás překvapit nesnáz v podobě bolavého zubu. Ošetření v zahraničí je však poměrně drahé, takže si budete muset sáhnout hluboko do kapsy. Další variantou je vhodné pojištění do zahraničí, které je možné sjednat už od 20 korun za den, a přitom řeší celou řadu problémů. Jistě oceníte, že dnes už nemusíte na pobočku konkrétní pojišťovny, vše je možné sjednat online. Z toho plyne 2 hlavní výhody: pojištění je možné uzavřít kdykoliv a přitom platí už od dalšího dne.

Vyberte si u Ergo pojišťovny

Pojišťovna ERGO nabízí zajímavá připojištění, která je možné sjednat se slevou. Jako doplněk je velice oblíbené pojištění občanské odpovědnosti. Platí po celém světě, takže ho využijete v zahraničí, ale i doma, nebo v práci. Velkou výhodou je fakt, že ho zaplatíte pouze jednou, ale bude se vztahovat na celou rodinu. Díky tomu nebudete muset mít starosti, a ještě výrazně ušetříte.

Pojištění odpovědnosti má jednotný limit pojistného plnění na škody na zdraví, ujmu na majetku i finanční škody. Výši limitu si určíte sami tím, jakou variantu zvolíte. Je možné sjednat pojištění odpovědnosti na pojistnou částku 3,5,7 a 10 milionů korun. Když chcete mít jistotu, připojistěte se! Více se o této pojistce dozvíte tady.

Co chtít více?

V nabídce jsou i připojištění, která se vztahují na zavazadla, adrenalinové a extrémní sporty, pojištění úrazu, nebo pojištění storna zájezdu. Určitě se vyplatí investovat několik korun navíc, výměnou za klid a pohodu. Rozhodnutí je však na každém z vás…