RIHO udává trend koupelen

Značka RIHO je stálicí na trhu se sanitárními produkty, zákazníkům nabízí vysoce kvalitní a unikátní řešení koupelen. Zejména výrazný vzhled a inovace produktového portfolia, společně s profesionálními službami profilují společnost RIHO jako spolehlivého a stabilního dodavatele jedinečných koupelnových systémů.

Touha vyniknout nás neustále motivuje a pohání vpřed. Sledujeme světové trendy v designu, architektuře, materiálech i technologiích, věnujeme se inovacím a vývoji nových produktů, s důrazem na jejich funkční a designové pojetí tak, abychom byli schopni naplnit přání a očekávání našich zákazníků.

Soudobá koupelna již přestává plnit výhradně praktickou funkci, naopak získává post plnohodnotné místnosti nebo se dokonce stává nedílnou součástí obytného prostoru. Našim cílem je nabídnout inspirativní řešení, která poskytnou klientovi nejen očekávanou maximální užitnou hodnotu, ale také odpovídající zázemí pro odpočinek a relaxaci.

V našich koupelnách se snoubí vysoký uživatelský komfort s čistou krásou a elegancí. Každá vana, sprchová zástěna či koupelnový nábytek, všechny produkty značky RIHO jsou dokonale přizpůsobeny lidem, kteří je používají. Pestrost a variabilita našeho portfolia, ruku v ruce s precizním provedením osloví i ty nejnáročnější.

RIHO je především specialista na výrobu van. Nabídka společnosti však zahrnuje širší spektrum produktů, od speciálních masážních van, sprchových zástěn a vaniček, přes parní kabiny a až po koupelnový nábytek.

20150929-riho-thermea-lisette-main-finStěžejní produktovou řadou jsou akrylátové vany RIHO, které nabízíme v široké škále tvarů a designů, všechny modely jsou navíc ideální pro instalaci systému RIHO Whirlpool. Naše vany zaujmou na první pohled osobitým vzhledem, jako uživatelé pak jistě oceníte jejich komfort i praktické vlastnosti. Hygienický a odolný povrch s vynikajícími tepelnými a izolačními vlastnostmi jsou zárukou spokojenosti.

Mezi nejvýznamnější výrobky RIHO patří speciální masážní vany řady THERMAE LINE, unikátní koncept hydromasážních van se zapuštěnými speciálními zádovými tryskami. Dopřát si dokonalou hydromasáž a zcela mimořádnou relaxaci je nyní tak snadné!

V portfoliu RIHO zaujímají významné místo také sprchové vaničky, které vynikají elegantním stylem a jedinečnými vlastnostmi. Jednolitý povrch dodá pocit bezpečí a jistoty. Vaničky jsou lehké a teplotně odolné, stabilní, tvarově stálé. Díky ultraplochému tvaru si najdou místo v každé moderní koupelně.

Nedílnou součástí sprchových koutů jsou rovněž zástěny, vedle oblíbených standardních řešení nabízíme také zástěny v atypických rozměrech na míru. Společnými parametry jsou elegantní vzhled a snadná údržba, zaručená speciální povrchovou úpravou s použitím materiálu RIHO Shield, jež výrazně zamezuje usazování nečistot a pomáhá udržet vaši zástěnu stále dokonalou.

Pomyslnou korunu každé koupelny představuje nábytek, díky kterému prostor působí uceleným a útulným dojmem. RIHO nabízí řadu barevných a materiálových provedení v moderním designu. Víme, v čem tkví tajemství kvality a krásy vybavení koupelen!

Naší snahou je zvyšovat sanitární kulturu a udávat trendy celého odvětví. Vysoká úroveň a kvalita značky RIHO je patrná v každém detailu, v náročném designu produktů, v jejich dokonalém zpracování, ve využití hodnotných materiálů, ve stálosti a vysoké spolehlivosti všech komponentů. Jen tak jsme schopní zaručit maximálně dlouhou životnost našich produktů. Samozřejmostí je certifikace nejpřísnějšími zdravotnickými a technologickými normami.

Trvale investujeme do dalšího vývoje, využíváme inovativní technologie, zodpovědný přístup k životnímu prostředí je a vždy byl jednou z hlavních priorit naší společnosti. Nejen kvalita naší produkce, ale také kvalita poskytovaných služeb patří k základním pilířům naší společnosti.

Od prvotní ideje až po konečnou instalaci prochází produkty RIHO dlouhým a náročným procesem. V každé jednotlivé fázi mu maximální péči věnuje tým odborníků společnosti RIHO. Našim cílem je vytvářet trvalé hodnoty, které si získají své místo na trhu. Neustále zkvalitňujeme a rozšiřujeme portfolio poskytovaných služeb tak, abychom se stali vyhledávaným dodavatelem jak ze strany koncových zákazníků, tak stabilním partnerem developerských společností.

Značka RIHO znamená spolehlivost. Proto jsou také poskytovány na výrobky RIHO dlouhé záruční lhůty. Dopřejte svému domovu krásu a kvalitu v podobě koupelnových systémů RIHO, odměnou vám bude nadstandardní užitek a příjemná relaxace ve společnosti našich produktů!