Ráda šijete? Nenechte si ujít novinky z dílen výrobce šicích strojů Brother.

Stále více žen holduje ručním pracím. Není se čemu divit, přinášejí vytoužený relax po náročném dni v práci, umožní zkrášlit si domov, oblečení, vytvořit jedinečné kousky, které nikdo jiný nemá a také přináší finanční úspory do rodinného rozpočtu.

Obliba šití zde byla již dávno a nyní nastal její velký boom. Proto společnosti, které šicí stroje vyrábí, nelení a nabízí švadlenkám stále nové vychytávky, které jim zpříjemní práci a umožní vyrobit takřka cokoli. To vše rychle, snadno, stačí jen trocha zručnosti.

Co vše šicí stroje Brother umí?

Výrobky této společnosti se pyšní kvalitní výrobou a mnoha nadstandardními funkcemi.

Podívejme se kupříkladu na model Brother Innov-Is 55, který je velmi oblíbený a až do konce dubna jej můžete zakoupit za akční cenu s úsporou 800 Kč.

Tento model se hodí pro klasické používání, ale také patchwork či quilting. Všechny potěší jednoduchost ovládání, spolehlivost a hezký vzhled. Jestliže šijete večer, oceníte jistě jeho tichost, která však neubírá nic na jeho průraznosti a výkonu i při práci s těžkými materiály.

Můžete s ním zhotovit 10 druhů dírek pro knoflíky přesně šitých na míru knoflíku, 135 dekorativních stehů, přičemž některé dekorativní stehy je možné šít zrcadlově. Paměť stroje obsahuje písmena, což přináší možnost šít monogramy, nechybí automatický navlékač nitě, který najdete jen u strojů Brother.

Innov-Is 55 toho umí skutečně mnoho, např. i zapošití na začátku, uprostřed a na konci šití, umožňuje šití bez ovládacího pedálu díky jezdci na hlavě stroje, patky zajištěny rychloupínacím systémem SNAP on se dají vyměnit rychle bez nutnosti šroubováku atd.

Díky prověřené kvalitě si společnost může dovolit zákazníkům poskytovat prodlouženou záruční lhůtu po dobu 3 let.

Vyberte si i vy nový, lepší, snadno ovladatelný šicí stroj Brother a poznáte, jak jednoduché a příjemné může šití být. Tato značka vás zaručeně nezklame.