Přikrývka nebo módní doplněk? Objevte kouzlo plédů právě teď, na jaře.

Móda nezná žádné meze. Módní návrháři jsou schopni i z hrozného kusu látky vytvořit kouzelný módní doplněk, který se později stane trendem. A ukázkovým příkladem je pléd.

Co je to pléd

Ženy, které se zajímají o módu, zcela jistě vědí, co je to pléd. Muž anebo i žena, která neholduje extravagantním doplňkům, by řekl, že pléd na první pohled připomíná přikrývku. Avšak pravdou je, že tato přikrývka se stala módním trendem a poslední dobou si ji kupuje čím dál větší počet žen, protože je to praktický doplněk.

Na jakou postavu je vhodný

Není přesně určeno, že pléd patří pro ty nebo ony ženy. Prostě si jej koupí ta žena, které se líbí. Ale pravdou je, že tento mohutný doplněk může ženu zkracovat, proto vypadá lépe na vysokých postavách. Některé ženy si myslí, že tyto volné módní hity jsou jen pro štíhlé ženy, protože tlustá bude ještě rozšířená. Pravdou je, že pléd lze tak naaranžovat, že i na tlusté ženě bude vypadat sexy, protože když s ním umíte správně pracovat tak ukážete své přednosti a zároveň šikovně schováte pár kilo navíc, takže tato přikrývka je univerzálním doplňkem pro každého.

Kam si jej vzít

Jde o neutrální módní doplněk, který se hodí téměř na každou situaci. Když jdete večer na párty. A nevíte, jaký svetřík si máte na tričko či blůzu obléct, tak si jednoduše vezmete pléd, který bude nejen originální, ale také bude mít i praktické využití, protože vás zahřeje. Odvážnější ženy si pléd dokonce berou i do práce, protože jej dne hezky kombinovat s jinými doplňky a dohromady to může být i mírně elegantní.

S jakými doplňky lze pléd spojit

Aby měl pléd mírně elegantní nádech, tak jej mnoho žen v pasu stáhne páskem. Samozřejmě, že velmi elegantně vypadají i různé brože, kterými můžete spojit pléd třeba na rameni a hned tomu dodáte jinou atmosféru.

Jakou barvu by vybrat

Nejlepší je, když si koupíte jednobarevný pléd, protože jej můžete lépe kombinovat bez toho, abyste si lámali hlavu, zda se to k sobě hodí či ne a můžete experimentovat s různými doplňky. Samozřejmě, že módní poradci vám budou radit spíše veselé barvy, ale velmi pěkně vypadá světle šedý pléd, když do něj vložíte nějaký ostrý prvkem, jako je červený pásek. Ale každá žena má svůj vkus. Navíc teďka je v módě mít na plédu proužky. Pravdou je, že je to pro mnohé ženy těžké kombinace, ale fantazii se meze nekladou a módní poradci to zcela jistě ocení.

Pléd je opravdu originálním módním prvkem, který se někdy špatně kombinuje, ale když to zvládnete, tak to může vypadat opravdu kouzelně.