Prodlužování vlasů metodou clip in

Každá mladá slečna dnes touží po rovných dlouhých vlasech. Ne, že by nebyly v módě vlny, ale ty se koneckonců dají snadno vyrobit pomocí kulmy nebo žehličky. Světu vládnou spíš vlasy rovné jako hřebíky. A co nejdelší. Jenže jak je vyrobit, když vlastní kštice roste tak pomalu?

Řešením je prodlužování vlasů. Pokud jste se o problematiku už někdy zajímali, nejspíš jste zjistili, že existuje několik možností, jak na to. Liší se kvalitou a hlavně cenou. Jednou z nejlevnějších a nejdostupnějších metod jsou clip in vlasy.

Metoda clip in získala svůj název z toho, že se prameny vlasů připínají do hlavy pomocí klipů. Je to snadné, není třeba je spojovat teplem nebo něčím lepit. Klipy připevníte doma a doma je možné je taky sundat.

Jaké má tahle metoda výhody?

Na hlavní výhodu jsme narazili už o pár řádků výše. Clip in vlasy si snadno připevníte i doma, trvá to asi 2 – 10 minut v závislosti na vaší zručnosti. Ze začátku vám to zabere možná čtvrt hodiny, ale postupem času se to naučíte.

Naprosto není problémem si je nasadit třeba jen na část dne. Nemáte je trvale, což je fajn, protože jsou v životě situace, ve kterých překáží. Když si najednou vzpomenete, že zase chcete krátké vlasy, prostě je odděláte.

Vlasy jsou velmi trvanlivé. Pokud se je naučíte správně nasazovat, riziko poškození je dost malé.

Má nějaké nevýhody?

Clip in vlasy jsou nejdostupnějším způsobem prodloužení vlasů, žádné výrazné nevýhody ani nemají. Jedinou problematickou část přestavují klipy, které se brzy zlomí, když jsou nekvalitní.

Tomu se snadno vyhnete, když zapomenete na čínské obchody a nakoupíte v ověřeném e-shopu nebo kamenné prodejně. Příkladem je e-shop TvojeVlasy.cz, který má v nabídce clip in vlasy levně. Jejich klipy se nelámou a k výrobě používají výhradně lidské vlasy různých délek. Podle délky se odvíjí cena.

Tip na závěr: Při výběru se orientujte také podle váhy vlasů. Čím těžší, tím jsou hustší, což je lepší.