Pořiďte si nové gumové autokoberce a vyzrajte nad špínou i sněhem

Také patříte k těm, kdo jsou ve voze denně či téměř denně, a to v každé roční době? Pokud ano, je potřeba, abyste si pořídili vybavení do auta, s nímž se vám bude v zimě lépe cestovat. Pokud jej nemáte, přiděláváte si zbytečně víc práce s uklízením.

Kvalitní gumové autokoberce

Pokud používáte klasické autokoberce, na zimu je skvělé vyměnit je za gumové. Ty gumové totiž zachytí všechnu vodu, bláto, kamínky a další znečištění, které na obuvi od podzimu do jara ulpívají velmi často. Gumové autokoberce je potře vybírat podle typu vašeho automobilu a roku jeho výroby. Kupříkladu můžete volit gumové autokoberce pro Citroen C4 Picasso 2013, kdy vás dva kusy přijdou na něco málo přes 550 Kč.

Jsou vyrobeny tak, aby přesně „sedly“ na podlahu vašeho auta. Na straně řidiče se nachází zpevněná část. Jednoduše se montují, jsou vysoce kvalitní, mají luxusní 3D design a jsou odolné vůči teplotám od – 40 °C do + 110 °C. Oceníte jistě, že nepáchnou po gumě, nekloužou na podlaze a v případě, že si nákup rozmyslíte, můžete zboží bez udání důvodu v zákonné lhůtě vrátit s garancí vrácení peněz.

Zahřejte si sedadla

Pokud nemáte vyhřívaná sedadla, jistě je vám na začátku cestování chladno. Pomoci mohou autopotahy ze silnějšího materiálu, ale také koupě vyhřívané dečky nebo si s sebou z domu brát podsedák pokojové teploty, který také pomůže.

Skvělé zimní clony

Zimní clony jsou kryty na chladič, které se upevňují na přední masku. Díky nim dochází k rychlejšímu zahřátí motoru, což v zimě určitě oceníte. Také snížíte spotřebu a poznáte rychleji účinky topení uvnitř auta. Je potřeba vybírat podle typu vozidla a roku jeho výroby. Instalace je skutečně jednoduchá a rychlá.

Všechny uvedené velmi praktické vychytávky, které se vám budou během zimy hodit, ale i mnohé další, jako třeba deflektory přední masky, kryty nárazníků, vany do kufru a další, najdete na stránkách vtvauto.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *