Proč jsou sexy boubelky

Ne každý je na hubené slečny či ženy, kterým trčí kosti z celého těla, ale mají raději boubelky. Je i spousta mužů, kteří to nepřiznají. Proč tomu tak je, že muži mají rádi silnější ženy? Protože je na co si sáhnout. U štíhlých dívek se dá osahat tak maximálně silikon a to není nic, co by bylo přirozeného.

Silnější ženy mají větší prsa. Pokud se kouknete do výstřihu, který vás zaujme, jde o majitelku, která jistě není štíhlá a právě proto se může chlubit bujnými vnadami. Pokud se stane, že je žena hubená, nejspíš nebude mít tuk ani v prsou a to je důvod toho, proč muži mají rádi boubelky.

Ženy se neustále trápí tím, že mají kilogramy navíc, ale každý muž si touží sáhnout na pořádná prsa a ne na lentilky pod kobercem. Sexy oblečení vypadá také mnohem lépe na silnějších ženách, než na těch hubených, protože plandavé oblečení nesluší ani ženám silnějším, ani těm vychrtlým.

I zadek milují muži plnější, než ten, který je kostnatý, který nemá ani ten správný tvar, ani správný objem. U silnějších žen je na co sáhnout a proto si tohoto muži užívají. Spousta mužů uvádí fakt, že s plnoštíhlou ženou, je mnohem lepší sex, než s tou, která je hubená. Baculky bývají mnohem aktivnější.

Silnější ženy potom nemají tolik vrásek a jejich kůže není povadlá. Naopak, boubelky mají krásně vypnutou pleť a věk na nich není znát. Pokud se navíc pěkně nalíčí, mohou vypadat opravdu krásně a to i přesto, že mají nějaké to kilo navíc. Jejich nálada je pak mnohem lepší a to hlavně proto, že se nestresují tím, že si nemohou dát nic k jídlu, jsou celkově mnohem méně podrážděné a jsou to ženy, které jsou vyrovnané.

Víc pohodové jsou prostě baculky a proto je mají muži rádi. Raději mají své protějšky za co chytit a je jim to příjemné. Oblíbenější jsou prostě jednoznačně baculky a ženy plnoštíhlé.