Důvody, které vedou muže k rozvodu

Manželství je svazek dvou lidí, kteří spolu tvoří rodinu. Když se manželství rozpadne, tak je tím důvodem většinou něco, co není bráno na lehkou váhu. Manželství se nikdy nerozpadne z minuty na minutu, ale lidé se většinou snaží vztah nějakým způsobem zalepit. Ne vždy se to ale povede a dochází k tomu, že od sebe partneři odcházejí.

Co bývá důvodem rozpadu manželství?

Většinou je to fakt, že je žena příliš náročná a manžel už neví, jak se jí zavděčit. Připadá si jako méněcenný s tím, že není nic, co by ji potěšilo a šlo o drobnost. Peníze jsou velmi důležité a ve vztazích a v manželstvích hrají velmi důležitou roli.

Další věc, která manželství může zabít, je ta, že žena neustále manžela z něčeho podezírá. Nevěří mu nic z toho, co dělá a kam chodí a neustále se jej snaží vystopovat. To na nikoho určitě nepůsobí příjemným dojmem a muži tohle vyloženě nesnášejí. Nechtějí se doma neustále obhajovat s tím, že budou vysvětlovat, kde byli a proč.

Další důvod a velmi podstatný, proč muži své manželky opouštějí, je ten, že se ženě nechce s manželem spát a neustále se na něco vymlouvá. Každý muž sex potřebuje, a pokud jej nemá doma, hledá jej někde jinde. Drtivá většina manželství končí právě z tohoto důvodu.

Manželé jsou svým ženám nevěrní, ale proč?

Důvod je ten, že se jim doma nedostává toho, co chtějí.

Naopak pak také muži odcházejí od své ženy tehdy, zjistí-li, že jejich žena čeká dítě s jiným mužem, což samozřejmě mohou zjistit až za nějakou dobu a pak může být zle. Ano i to se bohužel stává. Muž vychovává své dítě v domnění, že je jeho, přičemž manželce přijde na nevěru a rázem uvidí tu nepopsatelnou podobu dítěte s manželčiným milencem. Přijít se na takovou věc dá ale různými způsoby. Vždy to je však velmi bolestné.

Další důvod rozpadu manželství může být také to, že manželka se nesnese s manželovým dítětem z předchozího vztahu.