Přivítejte jaro s novými okouzlujícími šperky

Určitě už jste si všimli, že už teď v březnu a dubnu bylo dost dnů, kdy jsme nemuseli oblékat bundy, kabáty, dokonce ani svetry a vystačili jsme si v trikách a topech s dlouhým rukávem, někdo i krátkým, ženy vyndaly ze skříní šaty, sukně… je tady jaro a s ním se pojí postupné odkládání svršků. Proto se skvěle hodí pořídit si šperky, které budou outfit skvěle doplňovat a my se jimi budeme právem pyšnit.

Náušnice je vidět celoročně

I když se vrátí chladnější dny, což teď na jaře nebývá netradiční, náušnice vždy vyniknou. Ať už máte vlasy dlouhé či krátké, vždy existují typy náušnic, které budou vidět. Popřípadě stačí sepnout vlasy do drdolu či culíku a vyniknou i jemné, krátké druhy náušnic.

Pro dlouhovlásky se skvěle hodí výraznější náušnice. I když chtějí mít vlasy rozpuštěné, dlouhé nebo objemnější krátké náušnice budou i tak nepřehlédnutelné. Krátkovlasé ženy si mohou vybírat libovolně, na uši je vidět a náušnice by měly korespondovat s tvarem obličeje. Ty dlouhé obličej opticky protáhnou, jsou skvělé pro ženy s kulatým nebo čtvercovitým tvarem tváře, ty kratší tento efekt nemají. Ženy s oválným, podlouhlým obličejem by se měly dlouhým náušnicím vyhýbat, aby si jej opticky ještě více neprotáhly.

Lesk a šmrnc

Chcete-li dodat vaší tváři a celkovému vzhledu jas, určitě si vyberte náušnice s kamínkem, nejlépe čirým, upraveným (leštěným, nebo tvarovaným laserem), který je na slunci i při svíčkách a podobně nádherně třpytivý. Je jedno, jestli jej bude doplňovat dostatek drahého či jiného kovu, nebo bude dominantní, jas neztratí tak či tak.

Stejně dobře tuto funkci splní náušnice z bílého zlata nebo stříbra, které jsou jednoduché a lesklé. Např. podlouhlé čáry, volně visící leštěné kuličky, ale i leštěné oválky. Pamatujte na to, že tepané zdobení je krásné, když je nové, nezanesené, ale rychle „zajde“. Proto je tyto náušnice potřeba často čistit, aby neztrácely svůj třpyt. Můžete si vybrat kupříkladu krásné náušnice Tommy Hilfiger, které se velmi dobře kombinují s elegantním i sportovním stylem oblečení. Tato značka je známá krásnou módou a stejně tak umí vyrobit i stejně kvalitní a trendy šperky.

O tom se můžete přesvědčit i nahlédnete-li na náramky Tommy Hilfiger. Ty oceníte zvláště, když odložíte dlouhé rukávy a ony podtrhnou barvu vaší pleti i krásu ruky. Vybírat můžete k šatům, tričkám, nátělníkům… záleží jen na vašem stylu nebo druhu oblečení, které nosíte nejčastěji.

Nenechte nic náhodě a prohlédněte si kolekci Tommy Hilfiger. Zaručeně si vyberete a budete nadšeni ze zkrášlení, které vám šperky z jeho kolekce přinesou.