Potěšte své nejbližší kyticí přivezenou přímo do práce či jinde

Možná to znáte z romantických filmů, možná jste měli již příležitost zažít to osobně v práci… Muž nebo žena přinese a předá krásnou kytici květů oslavenci, který je naprosto překvapen a velmi potěšen. Nechybí vzkaz, přání, ale stejně tak, pokud si to objednávající přeje, může být kytice předána anonymně, což v obdarovaném vyvolá potřebu přemýšlet, hádat, kdo mu ji poslal.

Dostat kytici přímo do práce, ale také domů, kterou přinese rychlý kurýr Messenger zajišťující rozvoz květin, je krásný zážitek. Proč ním nepotěšit vaši kamarádku, maminku, sestru, nebo třeba tchýni?

Nestíháte, nebo budete mimo domov?

Rozvoz květin je zároveň velmi praktický. Pokud víte, že v den narozenin se k oslavenci nebudete moci dostavit, nebo neustále nestíháte a zastavit se v květinářství, kytku převážet k sobě domů, pak k oslavenci je pro vás časově velmi náročné, tato služba vám velmi pomůže. Stačí uvést dobu, kdy chcete kytku doručit, adresu, jméno osoby, které květiny budou patřit a vybrat kytici, která se vám líbí, nebo víte, že se bude líbit obdarovanému.

Tato služba funguje po různých koutech naší země. Kupříkladu rozvoz květin v Brně umožňuje poslat vícebarevné kytice i flowerboxy ihned k adresátovi. Kytice složené z květin jedné barvy jsou donášeny od následujícího pracovního dne. Věnovat můžete kytici růží, pestrobarevnou kytici, kytici laděnou do oranžové barvy, růžové, bílé… Vše vyřídíte online, což velmi usnadňuje objednávku.

Jestliže vás zajímá cena, mile vás potěší. Kytku s dodáním až přímo k obdarovanému pořídíte již od 799 Kč. Podle toho, jaký typ kytky a květin vyberete se může cena dostat až na 2 999 Kč.

Udělejte radost svým nejbližším a nechte jim doručit květiny přímo do zaměstnání, domů nebo jinde. Na zážitek, který mu připravíte bude jistě vzpomínat po mnohá léta.