Přichází The Only One 2

….druhá kapitola příběhu The Only One.

S tóny červených růží oslavuje The Only One 2 ženu sebejistou a neodolatelnou, která je, více než kdy předtím, centrem pozornosti. Žena The Only One 2 je unikátní, podmanivá a přitažlivá. Ví, co chce, a ví, jak to dostat.

Vůně

Jako by byla obklopena smyslným červeným závojem…The Only One 2 staví na květinovém dědictví své předchůdkyně The Only One s opojnou novou vůní plnou ovocných červených tónů.

Ikonickým podpisem The Only One 2 je káva, fialky a samozřejmě i červené růže, které jsou symbolem lásky a svádění. Vrchní tóny jsou složeny z červených bobulí, hrušky a frézie, to vše dohromady dává vřelé a smyslné vůni jedinečnou auru. Základ tvoří jemné tóny sladké tonka fazole a pačuli, které spolu vytváří na kůži návykovou esenci, ke které se budete vracet…

Obal

Stejně zářivý jako drahokam, který zdobí kolekci „Alta Gioielleria“ značky Dolce&Gabbana. Flakon je lehce inovován do odstínu a lesku opracovaného rubínu.

Připomíná nám již ikonickou barvu lásky a touhy.

Kampaň

V kampani natočené bratry Morelliovými v původní trattorii Trastevere v Římě opět figuruje britská herečka Emilia Clarke, která ztělesňuje smyslnou ženu. Emilia je zachycena v intimním okamžiku a je smyslnější než kdy jindy, její svůdná aura a rubínově červené rty vyprávějí nový příběh neodolatelné touhy.

 

Informativní cena – 1690 Kč/30ml – 2350 Kč/50ml – 3300 Kč/100ml