Praha je skvělým místem pro mladé, láká k založení rodiny

Ve velkém městě se žije dobře, to určitě platí nejen pro ty narozené v osmdesátých nebo devadesátých letech. Je zde totiž výborná dopravní obslužnost, takže díky MHD můžete často nechat auto v garáži. Na nákupy to také nebudete mít vůbec daleko, snad jen na procházku s malou taškou, takže opět – půjde to i bez aktivního řízení vozidla. Když k tomu přičteme možnosti pracovního uplatnění a kulturního vyžití, dostaneme skvělé hodnocení. Takže, kdo by dnes nechtěl žít v Praze?

Všude za pár minut i díky metru

Vlastně, bydlení v Praze Michli je splněným snem lidí, kteří neradi na něco čekají a nechtějí sedět v MHD třeba i celou hodinu. Z bytu to přitom můžete mít k zastávce autobusu jen dvě minuty a nedaleko je také nádraží Praha – Vršovice, stejně jako zastávky metra Budějovická a Kačerov. Máte tedy hned tři možnosti dopravy, které jsou poměrně rychlé a spolehlivé.

Doslova jen pár kroků je rychlé občerstvení, důležité úřady, hotely, školy nebo supermarkety. Kompletní občanská vybavenost, pokud byste snad něco postrádali, stačí nasednout na metro a během pár minut jste na místě. Pro chvilky oddechu je zde třeba Baarův park, takže nebude chybět ani tolik důležitá městská zeleň. Na Praze 4 tedy můžete založit rodinu, případně o tom alespoň do budoucna uvažovat.

Řada zajímavých možností pro nový život

Prodej bytů v Praze 4 již vrcholí, ale příležitosti tu stále jsou. Pokud chcete spojit svůj život s hlavním městem ČR, máte nyní už nejvyšší čas. Zaručené je, že se nikde nebudete cítit sami a nedostatečné kulturní vyžití je také přímo vyloučeno.

Už jen proto, že Praha během roku nabídne desítky společenských akcí, stačí si jen najít potřebné informace a pak si udělat třeba o víkendu trochu volna, jistě něco podobného ocení i děti!