Vyzkoušejte novinky ze světa kosmetiky

SENSAI CELLULAR PERFORMANCE WRINKLE REPAIR ESSENCE – Set s protivráskovou péčí

SENSAI a jejich výzkum vychází z desetiletých zkušeností v oblasti péče o pleť a objevuje technologii pro zvýšení bariéry pleti. Vynalézají složení, které má zásadní význam pro tvorbu mezibuněčných lipidů a tím zvýšení obrany pleti. Set s protivráskovou péči, která pomáhá rychlému obnovení pleti, která je v nerovnováze v důsledku stárnutí, stresu a vnějších faktorů. Díky obnovení přirozené bariéry, pleť vypadá zdravěji a je méně náchylná k známkám stárnutí.

Set obsahuje:

WRINKLE REPAIR ESSENCE

S obohacující a přitom hladkou strukturou se esence rychle absorbuje do pleti. Redukuje viditelné vrásky a jemné linie. Díky přírodním lipidům je model kombinace zdravé a mladistvé pleti udržován v rovnováze v rámci zdravé pleti a uzamknutí hydratace. Díky své jedinečné vlastnosti podporující kolagen v průběhu celého životního cyklu. Vytvořeno pro boj s jemnými liniemi a vráskami.  Výsledkem je viditelně pevná, pružná a hedvábná pleť.

PRIME SOLUTION

Hydratační, regenerující a vyživující sérum, které  předchází známkám stárnutí. Hedvábí Koishimaru EX dodává buňkám extra hydrataci, pleť je po nanesení Prime Solution připravená pro další péči.

WRINKLE REPAIR CREAM

Bohatý a jemný krém určený k hluboké hydrataci. Redukuje viditelné vrásky a napomáhá v boji proti stárnutí. Oddaluje proces stárnutí a pleť je hedvábná, jemná a pevná.

Informativní cena:
SENSAI CELLULAR PERFORMANCE WRINKLE REPAIR ESSENCE SET 4500

„for her PURE MUSC je velmi nadčasová vůně se značnou hloubkou čistoty, je velmi osobní a intimní vůní, která se stává neodmyslitelnou součástí ženy, která jí propadne. Vůně for her PURE MUSC eau de parfum nese zásadní podpis, a to je pižmo, proto se stává tak návykovou.“

                                                                                                                                     Narciso Rodriguez

Značka Narciso Rodriguez představuje čistě návykovou vůni for her PURE MUSC eau de parfum, která je inspirovaná původní vůní for her a nese si sebou již tradiční podpis a tím je pižmo, čímž dosahuje opojného výsledku. K dostání ve velikostech 30 ml, 50 ml a 100 ml.

For her PURE MUSC píše další kapitolou již započatého příběhu objevující dualitu velmi smyslným způsobem. Odkazuje na moderní ženou plnou vášně, síly, její energii a čistého ducha. Představuje čistou krásu a čistou smyslnost.

„Touto novou vůní jsem chtěl zdůraznit dualitu ženy, její oduševnělost, vnitřní krásu, ale také určité temné prvky a zranitelnost, to vše dohromady je to, co dělá ženu zajímavou.“

                                                                                                                                      Narciso Rodriguez

Jedinečná vonná kompozice představuje duální povahu ženy. Vznešené srdce parfému je posíleno o bílé květy, které představují jemnost, zatímco dřevo kašmeranu dodává hřejivý pocit. Jedná se o vysoce návykovou vůni, která dráždí smysli a příjemně zahalí celé tělo.

Jedná se o provokativní hru čistoty. Vůně, kterou je možné lehce vrstvit s jinými vůněmi řady for her a stává se tak mnohem osobitější, intimnější a nezapomenutelnou. For her PURE MUSC je prostě neodolatelná.

Černobílý flakon odráží dualitu ženy, zároveň znázorňuje čisté linie. Návrhář a tvůrce Narciso Rodriguez sám o sobě řekl, že myslí černobíle, to byl vždy jeho výchozí bod, od kterého se odrážel. Černá barva představuje tajemství, zatímco bílá ztělesňuje čistotu a spolu dohromady vytvářejí nádherné příběhy. Myšlenka duality, její nejednoznačnost, romantika a racionálnost zároveň.

„S modelku Julií, která je tváří vůně, jsem se setkal pře pár lety, kdy teprve začínala svoji kariéru a okamžitě jsem věděl, že je tak speciální, přesné ztělesnění této vůně. Doufal jsem, že se jednoho dne stane naší múzou.“   Narciso Rodriguez

Múza vůně for her PURE MUSC, Julia Bergshoeff, ztělesňuje definici moderní ženy, zobrazuje sebevědomí, jemnost a inteligenci.

for her Fleur Musc EDP 30ml 1 690 Kč
for her Fleur Musc EDP 50ml 2 490 Kč
for her Fleur Musc EDP 100ml 3 350 Kč

Zažijte sílu Oui s nejnovější vůní Juicy Couture

Ty, já, & Oui společně dobýváme svět! 

Ikonický módní dům Juicy Couture v Los Angeles vyjadřuje podstatu generace a jejího nezastavitelného a nezávislého ducha prostřednictvím nové vůně značky Oui Juicy Couture. Oui Juicy Couture je obohacena inovativními přísadami, tato vůně je zastřešující a všestranná, určená k tomu, aby byla zároveň hravá a provokativní.

Kdo řídí svět? Přece Oui.

Zvýraznění komplexní a mnohostranné osobnosti je životní styl moderní dívky Juicy Couture.    Oui Juicy Couture je nádherné rozdělení ženské síly a bezbřehého optimismu pomocí odvážných a jemných tónů. Vytvořeno pro ty, které se nebojí odtrhnout od svého status quo, nakloní se a naslouchají, jak jim vůně promlouvá do jejich mysli.

Oui Juicy Couture je o nebojácnosti, říká „oui“ věcem, v které věří: láska, dobrodružství a štěstí.

Juicy Girl žije každý svůj den jedinečně, s důvěrou, smyslem a vkusem.

Je aktivně ambiciózní, opouští své zajeté koleje vždy na dobu, když chce mít čas na svůj život.

Shot známého fotografa, ředitele a ilustrátora Quentina Jonese, který ztělesňuje kreativní energii a vitalitu značky, je dráždivá pop-artová reklama. Okouzlující moderní a expresivní kampaň, která oživuje # sílu Oui prostřednictvím divokých textur, jasných barev a Oui Juicy Couture maxima větší-než-život! Představení členové týmu Oui – Devon Windsor, India Graham, Gizele Oliveira a Luping Wang, každá reklama a video zobrazují svou charakteristickou verzi drzého a svobodného postoje Oui Juicy Couture.

VŮNĚ

„S Oui Juicy Couture jsme vytvořili novou vůni inspirovanou touto mladou generací . Chceme, aby si tyto moderní ženy zvolily cestu sebeobjevování a přinesly jejim jedinečným osobnostem nezapomenutelnou zkušenost s nosením vůně. Vůně je bezstarostná a upřímná; je to personifikace dnešní Juicy Couture Girl s bezstarostným duchem, upřímností, zvědavostí a radostí. Vítejte ve světě “Oui” “YES!” “ANO! „

Honorine Blanc, Firmenich

Zářivá a třpytivá vůně se představuje šťavnatostí prvotřídních ingrediencí: vodní meloun – úžasná, nostalgická směs melounu a citronu, Acai Tea – inspirace současnými trendy. Tyto dva tóny s dotykem čerstvé hrušky vytvářejí návyk jako žádný jiný.

Elegantní, květinové srdce

Provokující divoká růže z Indie spárovaná se sofistikovanými jasmínovými bobulemi a zimolezem. Vyzařuje hravou ženskost jako ta nejúchvatnější kytice – to je základ DNA Juicy Couture.

Komplexní, dřevité, trpké

Bohatě zářící jantarová pryskyřice koresponduje s teplem pižma. Dřevité tóny ukotvují ostrý finish zvedající celou kompozici.

DESIGN

Flakon Oui Juicy Couture vypovídá o svém stylu dekadentním tvarem a jedinečným dvoubarevným sklem.

Jemná rudě-oranžová kombinace je bezohledně ženská, zdobný zlatý řetízek a přívěsek loga, který je přitahován kolem krku, dávají designu hravě provokativní pocit. Flakon je zakončen moderním krystalickým uzávěrem. Flakon je elegantní a ostrý stejně jako dívka Oui Juicy Coture

OUI Juicy Couture Eau de Parfum Spray1000ml 2990 Kč /110 €

OUI Juicy Couture Eau de Parfum Spray 50ml 1890 Kč / 69 €

OUI Juicy Couture Eau de Parfum Spray 30ml 1290 Kč / 47 €

Exkluzivně v parfumerích Douglas CZ a Marionnaud SK

John Varvatos a Nick Jonas rozšiřují svou spolupráci s novými vůněmi JV x NJ

John Varvatos, oceňovaný muzikant a herec Nick Jonas oznámili pokračování vzájemné spolupráce v lednu 2018. Společně vytvořili nové pánské vůně, které budou uvedeny pod značkou JV x NJ. Vůně jsou inspirovány mnoholetými zkušenostmi obou umělců, zážitků z cest, objevováním řady měst a jejich kultur, které si oblíbili.

Nová vůně JV x NJ zachycuje sebejistotu, styl a energii moderního muže.

Kampaň je natočená renomovaným filmařem a režisérem Danny Clinchem, představuje denní a noční život z pohledu Nicka, který vyjadřuje inspiraci a novou energii. Kreativní spolupráce mezi JohnemVarvatosem a Nickem Jonasem vytvořila dynamickou, neodolatelnou vůni, která zachycuje optimistickou energii města do setmění a následně nočního života. Tyto okamžiky jsou zachyceny očima jednoho z nejznámějších mladých hudebníků.

„Práce s Johnem byla neuvěřitelná zkušenost“ říká Nick. „Jeho znalosti a vášeň pro vůni byly inspirativní. Chtěli jsme vytvořit něco, co bude promlouvat ne jenom k nám dvěma, ale také osloví ostatní.“ Nick Jonas                                                                                                                                 

JV x NJ BLUE

JV x NJ Blue nese podpis stylu a designu Johna Varvatose. Je tedy odvážná, sebejistá, plná současného ducha. Elegantní městská vůně otevírá svěží atmosféru, která prochází vůní od shora až dolů. V srdci vůně se nachází aromatické nádechy značící pánský komfort a nostalgii. Santalové dřevo přináší kontrast a zároveň ukotvuje vůni svým transparentním teplem.

Vrchní tóny

Chladivá, čistá a zářivá: vůně Vás zasáhne elegantní září listů mandarinky a limetky, růžovým pepřem a inovovanou vodní molekulou Cascalone® působící proti gravitaci.

Srdce

Jasné, dynamické a svěží: sofistikovaný šalvěj, rozmarýn a levandule. Transparentní bylinné směsi dávají vůni svěžest a svobodu.

Základ

Sebejistý, atraktivní a neodolatelný: pozadí vzácného dřeva evokuje sílu a smyslnost.  Santalové dřevo, Clearwood® a Ambrox® provokují Vaše smysly.

JV x NJ RED

JVxNJ Redje vůně odvážná a opojná. Zachycuje pulzující město, otevírá se smyslnou kombinací různých exotických esencí a koření. Aromatické tóny se prolínají v srdci vůně. Bohaté a difúzní pižmové tóny přinášejí kontrast a upevňují vůni transparentním teplem.

Vrchní tóny

Kalábrijský bergamot, drcený cedr, kubánský rum, káva

Srdce

Levandule, kůže, Ambergris, šafrán

Základ

Slané mušle, vetiver z Madagaskaru, esenciální olej Labdanum, Ambrocenide®

* Cascalone® Clearwood® a Ambrox®  Ambrocenide® jsou registrované značky.

Design

Flakon je pokrytý perleťovým půlnočním lakem, který vytváří klasický, a přesto poddajný povrch. Hlavní štítek spolu s názvem JV x NJ dodávají nádech rock-n-rollu, který je esteticky hluboce zakořeněný se značkou John Varvatos.

Kolekce

  • JV X NJ BLUE, JV X NJ RED Eau de Toilette 125ml, informativní cena 2190
  • JV X NJ BLUE, JV X NJ RED Eau de Toilette 75ml, informativní cena 1590 Kč

Exkluzivně v parfumeriích Sephora.

Nick Jonas

Nick Jonas je herec, skladatel a textař písní, za které získal několik ocenění. V listopadu roku 2014 vydal úspěšné studiové album se singlem „Jealous“, který se stal radiovým hitem č. 1., tak jako předchozí singl „Chains“.  V roce 2017 Nick napsal píseň „Home“ k filmu FERDINAND, který produkovala společnost FOX Animation, následně byla píseň v roce 2018 nominována na Zlatých Glóbech jako nejlepší originální píseň. Nick se několikrát objevil také jako herec v televizním pořadu „Kingdom“, dále ho můžeme spatřit v JUMANJI: WELCOME TO THE JUNGLE a naposledy dokončil produkci na post-apokalyptickém thrilleru CHAOS WALKING, který bude uveden v roce 2019.