Pracuji jako prostitutka, ale partner to neví

V dnešní době si jako prostitutky vydělávají i ženy, do kterých byste to nikdy neřekli. Jak je to možné? Zkoušeli jste studovat a být tak odříznutí od peněz? Samozřejmě, můžete jít vybalovat zboží do hypermarketů, ale za jakou cenu? Že budete dřít od nevidím do nevidím a peníze budou tak směšné, že si za ně nic nekoupíte. Jste matka, co zůstala s dětmi sama a peníze na život prostě nemáte? Hledáte různá řešení, jak k nim přijít a jedním takovým klidně může být i prostituce.

Co když se živíte sexem a váš partner o tom neví?

Riskujete velmi mnoho, a pokud se to jednou provalí, nevěřte tomu, že nad tím mávne rukou a život půjde dál. Bude vás za to nenávidět a budete pro něj nic, které bude litovat, že vás někdy potkal.

Je to horší, než zjistit, že máte milence. Na co se ženy ale doma vymlouvají? Například na to, že se jdou věnovat svému koníčku, nebo že si zajedou na nákup, či na kávu s kamarádkou. Výmluvy mají předem připravené. Ve skutečnosti si jdou pro pěkný balík peněz, za velmi krátkou chvilku.

Placený sex, může být velmi dobře placená brigáda ke studiu. Žena, která toto dělá, ale musí být sakra obezřetná, aby nebyla prozrazena. Nikdy neví, kdo bude jejím klientem a může to být bohužel i člověk, který s ní má společné známé a v tu ránu je zle. I když samozřejmě tento muž asi také nebude chtít být asi vyzrazen.

Nejednou jsme v televizi mohli sledovat příběh, který ukazoval na to, jak je žena prostitutka a nikdo o tom neví a jejím klientem se stane tchán, někdo z rodiny anebo dokonce její partner, pak se ti dva asi nestačí divit, co doma mají. Je to sice humorné, ale stát se může cokoliv a být prostitutka, která tento fakt tají, není rozhodně procházka růžovým sadem, ale je to ohromný risk toho, že se to vyzradí. Proto nátura těchto žen, musí být pevná.