Milý dárek, kterým potěšíte

Existují dva druhy dárků. Jedny jsou hodnotné, díky ceně a ty druhé jsou hodnotné tím, co vyjádří. Pokud chcete někoho jen potěšit maličkostí věnovanou od srdce, z které by cítil, že je to právě druh dárku, kde se jedná o tu emoční hodnotu, tak mu věnujte originální hrníček.

Hrníček s nápisem

Je velmi osobité a originální, když někomu věnujete hrníček s nápisem, protože se jedná o maličkost, která člověka potěší právě kvůli tomu nápisu. Protože ten nápis nám ukazuje nejen to, že nám chce daná osoba něco říct, ale také to, že nad tím dárkem opravdu přemýšlel, protože nemůže vzít jakýkoliv nápis, vzhledem k tomu, že ke každé osobě či charakteru patří něco jiného. Člověk musí předvídat, jaký nápis tam dát. Například nějaké humorné spojení mohou být pro někoho vtipná, ale někoho jiného mohou urazit.

Chceme originál!

Ještě více člověka potěší, když mu věnujete dáreček, v podobě hrníčku, na kterém bude váš vlastní nápis, což znamená, že vy sami něco vymyslíte. Opravdu zahřeje u srdce, když je to něco, co vás spojuje. Například, že máte nějakou společnou hlášku anebo citát. A nemusíte se bát pustit uzdu fantazii a na hrníček nechat napsat třeba hádanku a její odpověď bude na dně a podobně. Záleží na tom, co by danou osobu opravdu potěšilo. Vytvořit vlastní nápis na hrnek není těžké, na celém procesu je nejtěžší vymyslet samotný nápis, ale když už to máte promyšlené, tak jen pošlete objednávku, protože existuje mnoho firem, které se tímto zabývají. A teď před Vánoci možná najdete i zajímavé nabídky.

Kousek sebe

Úplně nejlepší a nejoriginálnější je, když do dárku vložíte kousek sebe. V případě, že se jedná o hrníček s nápisem, tak můžete nápis na hrníček sami vytvořit. Je několik variant, jak s tímto pohrát. Můžete použít vodě odolné fixy, anebo také speciální barvy, které se upravují tepelně, tedy v troubě anebo prostě jen použijete třeba barvy na sklo. Věřte, že darovanou osobu jedině potěšíte, protože od vás dostane něco, do čeho jste vložili svůj čas a svou fantazii. A můžete si být jistí, že když se osoba z hrníčku napije, tak vždy bude myslet na vás.
Hrníček je velmi příjemný dárek, protože darovaná osoba jej vezme do rukou několikrát denně, a tak máte jistotu, že bude na vás myslet. A o to více, když tento hrníček bude něčím zvláštní, třeba tím, že na něj dáte vlastní text.