Potřebujete rychlou finanční injekci a nevíte kudy kam?

Že se dobré hospodyňce nemůže stát, aby domácí pokladna vyschla? Opak je pravdou. Pokud nemáte neomezený rozpočet a velkou železnou rezervu, pravděpodobně čas od času čelíte nečekaným výdajům. Pošťák přinese obálku s nedoplatkem za energie, porouchá se vám pračka, zaměstnavatel se opozdí s výplatou… Stát se může cokoliv, ale když není peněz nazbyt, jak šlamastiku vyřešit? Jednou z možností je rychlá nebankovní půjčka. Co byste o ní měla vědět?

Nejdříve se obraťte na nejbližší

Máte-li kolem sebe lidi, kteří by vám pár tisícovek ochotně půjčili, pak se v prvé řadě obraťte na ně. Získáte bezplatnou půjčku bez rizika sankcí za nedodržení smluvních podmínek. Nezapomeňte však na to, že peníze mohou rozházet i jinak velmi pevné vztahy.

A co kontokorent nebo kreditní karta?

Řešení krátkodobého nedostatku finančních prostředků nabízí kontokorentní přečerpávání běžného účtu a případně i kreditní karta. Ani tyto specifické úvěry ale nejsou bez chyby – připravte se na poměrně vysoký úrok a riziko dluhové pasti. Vzhledem k delší době splatnosti je možné, že se nakonec „přeplatíte“ o nemalou částku.

Rychlá půjčka ano, ale jen od solidního poskytovatele

Finanční deficit lze vyřešit také pomocí tzv. půjčky před výplatou. Krátkodobý úvěr ve výši několika tisíc korun nabízí nebankovní společnosti a k výhodám patří rychlé a poměrně nenáročné vyřízení.

Rychlá půjčka od www.emmascredit.cz, vám může vytrhnout trn z paty, ale jen za předpokladu, že si o ni požádáte u férového poskytovatele. Poznáte ho na první pohled – na webových stránkách nesmí chybět kompletní dokumentace (obchodní podmínky, rozhodčí smlouvy…) a jasné informace o tom, kolik peněz budete muset vrátit.

Dobrou volbou je bezpečná online půjčka Emma’s Credit, v rámci které můžete napoprvé získat slevu ve výši 200 Kč. Nebankovní poskytovatel odesílá peníze již do 30 minut od schválení. Na účtu se objeví dle podmínek konkrétní banky.