Pořiďte si řezací plotr Brother a dejte průchod své kreativitě!

Trávíte spoustu času kreativními aktivitami? Pokud vás baví práce s papírem, nažehlovací folií a látkou, udělejte si radost perfektním pomocníkem. S řezacím plotrem hravě vyrobíte samolepky i jiné originální výrobky. A patchwork díky němu dostane úplně jiný rozměr!

Pro hobby i podnikání

Ještě jste o něm neslyšela? Řezací plotr je speciální stroj, který se podobá tiskárně. Oproti ní však vzory a obrázky netiskne, ale rovnou vyřezává. Hravě díky němu vytvoříte samolepky i reklamní prvky. Plotr je rozumnou volbou pro každého, komu se z dlouhodobého hlediska nevyplatí menší náklady v tiskárně – s oblibou si ho proto pořizují menší firmy i jednotlivci. Stačí naskenovat libovolný vzor a nechat přístroj, aby ho precizně nařezal.

K tomu nejlepšímu, co je v segmentu plotrů k mání, patří modely značky Brother (ano – jde o stejnou společnost, která vyrábí skvělé šicí stroje). Plotry Brother disponují zabudovaným skenerem, a pokud vyřezáváte na látku, přidá i část na šev. Samozřejmě umožňuje libovolnou změnu velikosti – vzor snadno zmenšíte nebo zvětšíte.

S plotrem vyřežete vzory na papíry všeho druhu, karton, látku nebo samolepící folie. Kvalitní nůž pro hluboký řez si poradí i s plstí a džínovinou.

Vše nastavíte na dotykovém displeji

Dobrá zpráva je, že se obejdete bez znalosti počítačových aplikací. Plotr funguje nezávisle na počítači a obsluha probíhá prostřednictvím barevného dotykového displeje. Nastavení je naprosto intuitivní a rychle si na něj zvyknete. Navíc dostanete na výběr i ze stovek uložených vzorů a různých fontů písma.

Milovnice patchworku jsou z plotru nadšené. Pracnému odměřování je nadobro konec – kreativní práci zjednodušují kreslící pera umístěná místo nože. Plotr umí nakreslit vzory i dílky na papír či látku.

Ať už si pomocníka pořídíte jen tak pro radost nebo z pracovních důvodů, nebudete litovat. V případě značky Brother rozhodně!