Dubnové novinky od Dermacol: dejte šedi sbohem!

Dolaďte si nový jarní outfit bezchybně upravenými nehty. Jarní pastelové odstíny se postarají o svěží manikúru, která vydrží celý pracovní týden. Pozornost po zimě si zaslouží i pleť, kterou rozzáří rychlý „detox“ pomocí masky s aktivním uhlím.

Svěží manikúra na celý týden

Tmavé barvy střídají v jarním šatníku svěží pastelové tóny, a to samé platí i o manikúře. I proto do řady dlouhotrvajících laků na nehty Dermacol 5 Day Stay přibyly tři nové odstíny, které doslova srší energií. Jemně růžový, ale přitom jiskřivý Sparkle s třpytkami, které jsou opět „in“, doplňují 2 odstíny Fairy a Unicorn s trendovými holografickými efekty. Lak se snadno a rovnoměrně nanáší a na nehtu vytváří krásně lesklý, ale přitom extrémně dlouhotrvající pevný film, odolný vůči oděru a olupování. Dokonalá manikúra vám tak vydrží celý pracovní týden!

Dlouhotrvající lak na nehty 5 Day Stay č. 47, 48 a 49, Dermacol, 99 Kč


Rychlý detox pro pleť

Unavenou a popelavou pleť dostane do formy nová textilní maska ​​Dermacol Black Magic. Aktivní uhlí hloubkově, ale přitom šetrně čistí a detoxikuje pleť a zároveň stahuje rozšířené póry. Bambusový extrakt má antioxidační účinky, díky čemuž pleť po použití působí svěže a plná života. Maska je ideální pro smíšenou a mastnou pokožku a její použití se doporučuje alespoň jednou týdně. Textilní forma je zárukou praktické aplikace, takže tento detox vám nezabere více než 10 minut.


Textilní detoxikační maska ​​Black Magic, Dermacol, 69 Kč