Pořiďte dětem didaktické hry a hračky, které zabaví a poučí nejen je, ale i vás

Také máte rádi hračky, které našim dětem něco dávají, k něčemu je vedou, něco je učí a musí u hry také zapojovat své hlavičky? V tom případě se vám budou jistě zamlouvat didaktické pomůcky. Děti baví, vydrží se s nimi hrát několik hodin a jsou pro ně velmi přínosné.

Krásné hračky s nápadem

Prohlédnete-li si některé z didaktických hraček, záhy zjistíte, že jsou kvalitně provedené, z různých materiálů, hezky barevné a důmyslně vymyšlené. Vyberete tady ty správné hry pro všechny věkové kategorie, pro holčičky i chlapečky. Nabídka je skutečně bohatá, vybírat můžete z více než 2000 kvalitních pomůcek, které výborně pomohou ke vzdělávání vašich dětí, stejně jako pomáhají dětem v mateřských a základních školách.

Jde o různé vkládačky, skládačky, kostky, provlékačky, ale i pomůcky pomáhající s rozvojem smyslů, počítáním, poznáváním hodin a času, ročních období, lidského těla, se zkoumáním, experimentováním…

Kompletní nabídku didaktických pomůcek si můžete prohlédnout, když kliknete zde.

Podpořte u dětí zálibu ve výtvarných pracích

U holčiček není většinou těžké přivést je ke kreslení, malování, nebo jiným výtvarným činnostem. Holčičky se nechají snadno inspirovat a poměrně dobře se pro tento druh zábavy nadchnou. Těžší je to u kluků, protože neposedí moc dlouho, stačí, aby udělali pár čar na papír, a už uhání ven za míčem, nebo autíčkem. I kluci by ale měli trénovat správný úchop tužky, pojmenování barev, tvarů, práci s nůžkami…

Jestliže domů koupíte výtvarné potřeby pro malé i velké, určitě nadchnete obě pohlaví. Jinak to ani nejde, když si vyberete např. komplet pro výrobu strašidelného kamaráda, zažehlovací korálky, různé modelovací hmoty, písek, třpytky, příze a lepidla pro výrobu všeho možného a další.

Navíc při nákupu výtvarných potřeb nad 1 500 Kč získáte poštovné zdarma.

Vyberte i vy nějaké hezké hračky pro děti a udělejte jim radost. Schovat už je můžete i na Vánoce, jsou to skvělé nápady na dárky!