Pár tipů kam na rande v létě

Léto je v plném proudu a Vám už došly nápady kam vyrazit se svým drahým na rande? Nezoufejte, máme tady pro Vás pár nápadů.

Na koupaliště, k rybníku či řece

Vyrazte se svým novým objevem k vodě. Nejen že okouknete jeho tělo (a on vaše), ale užijete si spousty legrace. Doteky jsou tam povoleny a tak ledacos poznáte i na tom, jak Vám bude mazat třeba záda.

Piknik v přírodě

Nakupte lehké jídlo a připravte pro Vás dva piknik v přírodě, třeba na místě, kde jste byla ráda jako dítě. Nezapomeňte na dobré víno, které celou atmosféru hezky uvolní.

Hudební akce

Léto je plné festivalů a různých koncertů. Pokud neznáte jeho oblíbenou kapelu či interpreta je lepší volbou nějaký festival. Tam si každý přijdete na své.

Procházka či výlet

Krásné počasí a k tomu výlet na nějakou historickou památku či za jinými zajímavostmi. Ideální kombinace, která Vám poodhalí, zda rád výletuje nebo co ho zajímá.

Noční dobrodružství

Vaše romantická povaha miluje noční oblohu a pozorování hvězd? Pozvěte ho, ať se přidá. Pánové většinou nejsou v tomto ohledu moc romantičtí, ale pokud bude dobrá viditelnost, věřte, že při pohledu na oblohu a s pocitem že vedle něho leží jeho krásná partnerka, se rozplyne i úplný antiromantik. V srpnu jsou často vidět padající hvězdy a tak si můžete společně něco hezkého přát.

Letní kino

Kino je romantika sama o sobě. Letní počasí nám dovoluje navštívit i letní kina, které mají své vlastní kouzlo. Je to jedinečný zážitek. Jen si dejte dobrý pozor na počasí a přibalte sebou i deku, kdyby Vám bylo chladněji.

Sport

Milujete sport a Váš nový objev také? Ať už je to tak či ne…vyrazte si ven za sportem. Trochu pohybu nikdy nikomu neublížilo, spíše naopak. Plavání, běhání, nebo třeba brusle či kolo. Dnešní moderní doba podporuje sport snad úplně všude. Lidé se čím dál více snaží hýbat a užívat si pobyt na čerstvém vzduchu.

Splavování řeky

V nabídkách půjčoven lodí si můžete zapůjčit lodičku klidně na jedno odpoledne nebo na celý den. Voda prověřuje vztahy a uvidíte, jak Vám půjde spolupráce. Rozhodnete se, kdo bude háček (podřízený) a kdo kapitán. Pokud se i s loďkou převrátíte (což se může lehce stát), nevadí. Uvidíte, že tak to bude legrace a budete na to dlouho vzpomínat. Nezapomeňte sebou pro jistotu přibalit do barelu suché oblečení.

Ukažte mu něco ze svého života

Nebojte se mu ukázat součásti svého života. Milujete třeba koně? Vezměte ho na vyjížďku. Po celé republice je hodně veřejných jízdáren, kdy jízdu na koni zvládne i úplný amatér. Lezete ráda po skalách či ferátách? Vezměte ho sebou. Poučíte ho o bezpečnosti a dále už to pod Vaším vedením určitě zvládne. Ať už děláte cokoliv, odhalte to svému partnerovi. Uvidíte, že to bude bavit Vás oba a na společné chvíle budete dlouho vzpomínat.

Napsala EPF