Pojeďte do Nízkých Tater. Poradíme vám, kde se ubytovat ve dvou i s dětmi, abyste byli spokojeni

Spousta z nás má raději zelené lesy, hory a louky, než písek a moře. Pokud se také řadíte do této početné skupiny, rádi čerpáte energii ze stromů, posloucháte šumící listí, tekoucí vodu, zpěv ptáků nebo třeba neúnavné cvrčky, zavítejte do Nízkých Tater. Nabízí mnohé zážitky a aktivity mladým, seniorům i dětem. Stačí jen se ubytovat tak, abyste se cítili komfortně.

Nejlepší a nejznámější hotel v Nízkých Tatrách

Spokojeni jistě budete, když se rozhodnete pro hotel Jasná. Jmenuje se Björnoson a najdete ho v Demänovské dolině uprostřed lyžařského střediska Jasná – Nízké Tatry, blízko svahu a lanovky, což oceníte především v zimě, pokud rádi lyžujete.

Jedná se o zajímavý a originální ubytovací komplex. V areálu se můžete ubytovat v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, V hostelu nebo v nových moderních chatkách TREE HOUSES, jež se snoubí s přírodou. Ubytovací kapacita je 216 lůžek včetně přistýlek.

Co třeba zajímavé apartmány?

Zkuste si zamluvit apartmány Liptov, nebudete litovat. Jedná se o minimalistické dřevěné chatky, které se nachází přímo v lese a patří k známému a oblíbenému hotelu Björnson. Pro jejich výstavbu byly použity přírodní, ale zároveň inteligentní materiály s ohledem na nabídnutí něčeho nového tak, aby byl zachován řád s přírodou.

Využít můžete 15 dvojchat, jež jsou odděleny akustickou pěnou. Mohou fungovat jako jeden velký propojený apartmán nebo samostatně, jako dva samostatné apartmány. Jedna chatka se hodí pro čtyřčlennou rodinu o dvou dospělých a dvou dětech. Zamluvit si můžete celou dvojchatku s kapacitou pro osm lidí, nebo oddělenou jednu chatu pro čtyři osoby. V obývací části lze rozložit gauč, tak vzniknou dvě lůžka, takže se dá kapacita zvýšit až na 6 osob, dvojchatka až na 12 osob.

Rozhodnete-li se pro Nízké Tatry a hotel Björnson, určitě budete plně spokojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *