Máte rádi originální nábytek? Nadchnou vás různé typy stolových konstrukcí

V případě, že si kupujeme nové vybavení do domu či bytu, očekáváme, že bude kvalitní a spolehlivě nám bude sloužit po mnoho let. Ne vždy tak tomu bohužel je… Pokud chcete originální a zároveň krásné a kvalitní vybavení, třeba ke zhotovení stolů můžete sáhnout po stolových konstrukcích. K nim pak vyberte vám vyhovující stolovou desku a nezaměnitelný, jinde neviděný kus nábytku, máte doma. Anebo ve firmě.

Krásný, pevný, mohutný i elegantní

Společnost BigConnect s.r.o. z Harhaje na Slovensku, kterou najdete na stránkách Steelbro.cz vyrábí nohy k jídelnímu stolu v mnoha podobách. Jedná se o ručně vyráběné stolové podnože z jeklové oceli s kompletní předpřípravou pro montáž vrchní desky. Kovová konstrukce je vždy navržená s důrazem na co nejvyšší pevnost při jakkoli vysoké zátěži. Pokud se vám tedy stává, že se na stůl u vás doma vrhají malé děti, nemusíte mít obavy, že by tuto zátěž stůl neustál.

Povrch stolové nohy může mít několik vzhledů. Záleží jen na tom, který se vám do interiéru hodí. Může to být vzhled surové oceli bez povrchové úpravy, ale také jsou k dispozici barevné varianty v černé, bílé, zlaté nebo chromové.

Stolové konstrukce jednoduché i složité a masivní

Je dobré zamyslet se předem, jak chcete, aby váš nový jídelní stůl působil. Má mít spíš vzhled ve strohém, studeném, skandinávském stylu? Nebo hledáte něco extravagantního, kdy bude netradičně pojata i samotná deska stolu? Anebo chcete jednoduchou a elegantní stůl, který bude dominantou vaší elegantní jídelny?

Velmi hezky a netradičně působí např. stolová podnož TEMPE, kterou teď můžete koupit s úsporou 11 % z původní ceny. Vyznačuje se hranami, ostrými úhly, je bytelná.

Hledáte-li jemnější konstrukci, co třeba jídelní ocelové nohy Merga se slevou 35 %?

Kromě stolových podnoží můžete od BigConnect s.r.o. koupit i krásné konstrukce židlí, sestavy, konstrukce polic a regálů, botníky, věšáky, doplňky nebo stojany na víno. Podívejte se na celou nabídku a vyberte si. Při nákupu nad 25 000 Kč bude doprava k vám domů ZDARMA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *