Podzim plný barev

Za okny už se pravidelně střídá sluníčko s deštěm a zanedlouho už mnoho barev nespatříme. Nenechme se vtáhnout do podzimu plného šedi, jestliže primárně nosíte kombinaci černé a bíle, oživujte své outfity alespoň doplňky. Dlouhé zlaté náušnice v kombinaci s kloboukem vytvoří krásný vzhled, který podtrhne kabelka v zářivé barvě sladěná s barvou nehtů. Zde se fantazii meze nekladou.

Mnoho žen má problém nalakovat si své nehty hezky. Základem jsou nehty dobře připravené na lakování. Jak toho docílit? Ruce mějte odmočené, nejlépe po půlhodinovém odpočinku ve vaně či po mytí nádobí. Je totiž nutno seškrabat kůžičku z nehtů a následně ji ostříhat malými manikúrovými nůžkami. Tento proces je naprosto bezbolestný. Poté nehty vyleštěte a ruce si pečlivě netřete krémem. Počkejte asi deset minut, aby se krém mohl krásně vsáknout do vašich rukou.

Nyní jsou vaše nehty připravené pro nalakování. Vyberte si lak dle vašeho uvážení. Červená nebo vínová se hodí ke každému kousku oblečení, podobně jako hnědá, která však váš outfit příliš neoživí. Nehty můžete také oživovat různým třpytivým lakem, který použijte jako předposlední vrstvu nátěru. Poslední nátěr by měl být vždy tzv. topcoat. Topcoat je poslední vrstva nátěru a je jím klasický průhledný lak. Do průhledného laku se oplatí investovat, chcete-li si lakovat nehty často. Kvalitní průhledný lak vám zaručí mnohem delší trvanlivost laku.

Najděte si hodinku pro sebe a zkrášlete své ruce, na které není potřeba mnoho peněz a času stráveného při sezení v salonu, kde vám sice nehty udělají, ale taky dost poničí.