Oboustranné bundy jsou hitem!

Vybrat si správnou zimní bundu vyžaduje mnoho trpělivosti a spoustu času, než natrefíte na tu, která se vám nejvíce zalíbí. Nakonec stejně musíte mít minimálně dvě, protože potřebujete jednu elegantní do práce či na různé společenské akce a druhou sportovní na koníčky či posezení u přátel.

Nekupujte dvě bundy, když stačí jedna

Člověk toho nepotřebuje mnoho, ale když si dáte dohromady veškeré situace, do kterých se můžete dostat, tak najednou zjistíte, že jen na zimu budete potřebovat dvě bundy a ještě kabát, což je poměrně hodně. Ovšem můžete si mnohé ušetřit, protože letošním hitem jsou dvě bundy v jednom. Někomu se to zdá téměř neuvěřitelné, avšak opravdu existuje varianta, kdy stačí bundu otočit a můžete vyrazit ven v úplně jiném stylu.

Každá je jiná

Je naprosto samozřejmé, že na jedné straně se skrývá úplně jiná varianta bundy, protože mít dvě podobné by bylo zbytečné. A tak otočíte na jednu stranu a dostanete krásnou elegantní bundu, kterou si můžete vzít klidně i do kanceláře. Ovšem když vás kamarádi pozvou někde na chatu na hory, tak budete znovu potřebovat zimní bundu, tentokrát by se hodilo spíše něco sportovního, a tak v tomto případě stačí bundu otočit na druhou stranu a můžete jet na hory.

Dva v jednom má mnoho výhod

Mít dvě bundy v jedné je velice praktické. Kromě toho, že vám to ušetří nějakou tu korunu, protože už nemusíte vybírat druhou bundu, tak vám to ušetří i nějaké místo v chodbě. Dokonce je to perfektní, když se chystáte na nějaký výlet či dovolenou a nevíte, jestli si vzít tu elegantní anebo raději dát přednost sportovní verzi, tak vezmete jen jednu bundu, nezabere vám žádné místo navíc a můžete se kdykoliv rozhodnout pro druhou variantu, což je opravdu velice pohodlné.

Nemůžete si hodně vybírat

Každopádně, že existují i jisté nevýhody. A tou největší je, že zatím nemáme dostatečně velkou škálu výběru. A tak se někdy budete muset smířit s tím, že druhá bunda nebude vždy úplně nádherná, ale bude pouze hezká. Pak si musíte uvědomit, která strana je pro vás přednější, zda elegance či sportovní stránka, protože platí pravidlo, že většinou se vám bude jedna z nich líbit trochu méně. Ovšem je možné, že se najde výjimka a vám se zalíbí obě strany bundy.

Koupíte jí kdekoliv

Některé ženy určitě dvě bundy v jedné zaujaly, ale neví, kde si pro ně mají zajít. Neobávejte se, protože tuto novinku najdete snad v každém obchodě s oblečením. Takže když půjdete do obchodu pro zimní bundu, tak by vám jako jednu z možností měli představit i tuto variantu, protože je to opravdu trendy hit letošního roku, takže se určitě žádný krám nenechá zahanbit. A kdyby přece jen šlo o nějakou malou vesničku, kde o něčem podobném ještě neslyšeli, stále to jistí internetové obchody, kde jistě najdete hned několik variant.

Nač kupovat dvě bundy, když můžete mít dvě varianty v jedné bundě. Je to praktické a originální řešení.