Fotokniha vám uchová vzpomínky na celý život

Mnoho lidí v dnešní době nechává fotografie z dovolené či jiných akcí pouze na harddisku v počítači. Často se jedná o spoustu neroztříděných fotografií, ke kterým se vám již nechce vracet, neboť stovky fotek vás při prohlížení rychle znaví. A stejně se na to dívá i vaše okolí. Postrádá to totiž určité kouzlo. Zároveň také riskujete ztrátu vzpomínkových fotografií z počítače, protože každá technika může zklamat. A že klasická alba už nejsou v módě? Nezoufejte, v dnešní době je IN fotokniha z vlastních fotek. Jedná se o velmi pěkné a praktické řešení, kdy máte zážitek uchován na jednom místě.

Jak si fotoknihu vytvořím?

Je to jednoduché! Na úvodní stránce www.fotoknizky.cz klikněte na tlačítko „VYTVOŘIT FOTOKNIHU“ a on-line editor vás bude celou tvorbou fotoknihy provádět. Nemusíte nic složitě instalovat. V první fázi si vyberte formát a zvolte si jednu z mnoha originálních šablon. V druhé fázi si vyberte rozložení stránek a importujte do editoru vámi vybrané fotografie. S tvorbou knihy si můžete vyloženě vyhrát, protože editor vám nabízí velké množství variant jak fotoknihu designově ztvárnit. Až budete se svojí knihou spokojeni, přejděte do nákupního košíku a závazně knihu objednejte. Od tohoto renomovaného prodejce můžete očekávat profesionální výrobu fotoknih z kvalitního lesklého fotopapíru s dodáním nejpozději do pěti pracovních dní od zaplacení objednávky.

Pro koho je fotoknížka určená?

Je to dárek pro každého. V momentě, kdy fotoknihu uvidíte, budete chtít ihned další a řeknete si, proč mě to nenapadlo už dávno. Fotokniha může také posloužit jako výborný vánoční, narozeninový či svatební dárek. Můžete ji také vyrobit svým dětem a zaručit jim tak krásnou vzpomínku na jejich dětství. Udělejte radost vašim blízkým a nečekejte, až fotografie v počítači upadnou v zapomnění.