Nová podzimní a zimní kolekce optiky Fielmann spojuje ikony minulosti se žhavými trendy dneška

Ikonické designy ve zcela novém pojetí – to je kolekce podzimních novinek dioptrických i slunečních brýlí Fielmann, které oživují trendy 70. let.

Nejúspěšnější módní trendy minulosti se periodicky vracejí a ani po desetiletích neztrácejí na oblibě. V optikách Fielmann letos na podzim najdete brýle, které ztělesňují to nejlepší z časů minulých i přítomných. Legendární tvary přepracoval se svým týmem do aktuální podoby zkušený italský designér Marco Collavo, který každoročně vytváří trendové kolekce exkluzivně pro značku Fielmann.

Výchozí inspirací se staly „oversize“ obroučky 70. let, které jsou přeloženy do designového jazyka současnosti pomocí originálních tvarů a geometrických detailů. Barevnému ladění vládnou teplé podzimní tóny hnědé, jantarové a bordó, doplněné chladnějšími zimními odstíny zelené a tmavě modré.

Výsledkem je kolekce, která si nápaditě pohrává s kontrastem včerejška a dneška. Nejmodernější materiály současnosti se setkávají s klasickými tvary, oblé křivky s hranami a čisté linie s hřejivými barvami. Každý model tak představuje vzrušující propojení minulosti a současnosti, vždy v kombinaci s nekompromisní kvalitou.

V optikách Fielmann si vyberete brýle, které dokonale podtrhnou vaši tvář i osobnost. S výběrem vám pomůže tým školených profesionálů, kteří vám doporučí obroučky vhodné přesně pro váš styl i tvar obličeje. Samozřejmostí je individuální péče, prvotřídní servis a férová cena.

Značka Fielmann je lídrem německého trhu na poli maloobchodního prodeje dioptrických i slunečních brýlí a kontaktních čoček. V celé Evropě má téměř 900 prodejen. Čeští zákazníci mohou aktuálně nakupovat brýle z nové kolekce nebo designové modely nejznámějších značek za nejvýhodnější ceny ve dvou pražských prodejnách v obchodních centrech Westfield Chodov a Centrum Černý Most; další pobočky budou brzy následovat. Nová podzimní a zimní kolekce, stejně jako celá nabídka konktaktních čoček a slunečních brýlí je k dispozici také na e-shopu fielmann.cz.

Výhody v optice Fielmann

Měření zraku zdarma: Tým vyškolených odborníků na optiku vám poradí a změří zrak pomocí nejmodernějších technologií.

Záruka vrácení peněz: Fielmann vám garantuje nejnižší možnou cenu. Najdete-li na trhu stejné brýle za nižší cenu do šesti týdnů od nákupu, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Velký výběr: V každé optice Fielmann najdete více než 2 000 modelů brýlí Fielmann i velkých světových značek jako RayBan, Gucci nebo Tommy Hilfiger za nejnižší ceny.

Módní obroučky z kolekce Zero: V každé optice Fielmann si můžete vybrat ze 300 modelů z kolekce Zero. Platíte pouze za čočky, obroučky dostanete zdarma.

Tříletá záruka: Všechny obroučky z kolekce Fielmann byly úspěšně testovány podle standardu EN ISO 12870.

Záruka spokojenosti: Při nákupu v optikách Fielmann nic neriskujete. Pokud s brýlemi nebudete spokojeni, Fielmann vám je vymění za jiné nebo vám vrátí peníze.

Společenská odpovědnost

Fielmann cítí závazek vůči svým zákazníkům, zaměstnancům i celé společnosti. Fielmann věří, že investice do společnosti znamená investici do budoucnosti. Fielmann každoročně zasadí strom za každého ze svých zaměstnanců  – k dnešnímu datu je to více než 1,6 milionu stromů. Věnuje se rovněž ochraně životního prostředí, je patronem vědy a výzkumu, podporuje školy i komunity.

O společnosti Fielmann

Společnost Fielmann je známá jako prodejce stylových brýlí za dostupnou cenu. Akciová společnost s rodinnou tradicí má svá vlastní designová studia, vlastní výrobu a téměř 900 obchodů v 16 evropských zemích. Díky vlastnímu multikanálovému obchodnímu modelu se může věnovat více než 27 milionům zákazníků. Za svůj úspěch Fielmann vděčí téměř 22 tisícům motivovaných zaměstnanců, kteří se řídí striktně prozákaznickou filozofií firmy. V roce 2020 Fielmann prodal celkem 7,3 milionů brýlí, zaznamenal tržby ve výši 1,63 miliard Eur (včetně DPH) a zisk 175,5 milionů Eur před zdaněním. V témže roce společnost pro bezpečí svých zákazníků i zaměstnanců zavedla zvýšený hygienický standard v prodejnách. Společně se spuštěním online obchodu, byla také zavedena možnost rezervovat si termín poradenství on-line.

Jakožto rodinná firma Fielmann podporuje komunity, sponzoruje tisíce juniorských sportovních týmů po celé Evropě, podporuje zachování kulturního dědictví i rozmanité projekty pro ochranu klimatu a životního prostředí. Od roku 1984 společnost zasadí strom za každého svého zaměstnance.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *