5 důvodů proč letos už konečně vyrazit na ples!

Taneční sezóna bude brzy zahájena a pro milovníky a milovnice bálů to znamená nejkrásnější období v roce! A jak to máte vy?

Že nejste zrovna princeznovský typ a tyto radosti vás zrovna neberou? Zkuste to ale jednou změnit a dejte šanci společenské zábavě. Klidně pro svém!

  1. Důvod pořídit si hezké šaty

Doba značně pokročila a tak, i když je to škoda, není nutné na společenské akce nosit dlouhou róbu, pokud není výslovně vyžadována. Můžete tedy omrknout půjčovny svatebních a společenských šatů v okolí a jen si zapůjčit nebo přímo i pořídit slavnostnější krátké šaty, které třeba využijete i v průběhu roku na jiné akce. A to platí jak pro dámy, tak i pány s pánskými obleky.

  1. Rodinná akce

Ano, přesně tak, z nudného plesování můžete udělat rodinnou zábavu a sešlost. Není nic lepšího, než pořádně veselý stůl v přestávkách mezi tanečními sety. A co s dětmi? Vezměte je na chvíli s sebou. I jim zařiďte chlapecké obleky či dívčí šatečky, které seženete v každé dobré půjčovně společenských šatů!

  1. Zkuste tématické plesy

Pokud pro vás ples rovná se nudná akce, máte možná menší rozhled, než si myslíte! Dávno minula doba jen polek a valčíků, i když to jsou krásné národní tance. Barokní, Zaklínačské podle oblíbeného seriálu, nebo ve stylu Shakespeara! Ano, přesně na takové můžete narazit. Samozřejmostí jsou originální kostýmy!

  1. Pro dobrou věc

Možná i vy byste rádi často přispěli nějakou tu korunu nadaci či různým domovům. Jak peníze ale poslat, aby skutečně dorazily, kam mají? Variantou může být zúčastnit se právě takového dobročinného bálu a předat penízky skutečným lidem.

  1. Dámy a pánové

Nechejte jednou ve skříni rifle, batoh a tenisky! Zkuste, jaké je to stát se elegantním člověkem. Pánové podrží dámám dveře či kabáty u šaten! A při prvních tónech vzhůru na parket. Že neumíte třeba tango? Nevadí! Nejvyšší čas přihlásit se s partnerem do taneční školy pro dospělé!

Tak na který ples vyrazíte letos jako první?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *