Nákup dárku na poslední chvíli aneb čím potěšit partnerku?

Zase se vám letos nepovedlo nakoupit dárky na Vánoce včas? Nemáte ještě nic pro svou milou a ani netušíte, co byste ji měli koupit? Víme, čím můžete potěšit partnerku. Zaměřte se na eroticky laděné dárky.

Obtížné vybírání vánočních dárků

Někdy může být výběr vánočních dárků hodně obtížný. Nedaří se vám vymyslet vhodný dárek pro partnerku? Jste-li s ní už delší dobu, pravděpodobně jste ji už někdy darovali šperk, parfém a další tradiční dárky.

Ne že by se nešlo na tento sortiment zaměřit opakovaně, ale možná byste byli rádi trochu originálnější. Stále vás nic nenapadá? A co takhle zakoupit partnerce nějakou zajímavou erotickou pomůcku? Máte-li předvánoční shon, nemusíte pro ni nikam chodit. Vyberte ji v internetovém sexshopu. Objednáte-li ji na Loveo.cz, bude vám erotická pomůcka doručená ještě před Vánocemi.

Tipy na erotické dárky

Nadchla vás myšlenka erotického dárku? Teď už zbývá vymyslet, jaký konkrétní by vaší partnerce udělal největší radost. Tradičním dárkem, který nemusíte kupovat ani v sexshopu je dráždivé spodní prádlo. Měli byste ho však volit pouze v případě, že znáte přesnou velikost. Nebylo by dobré, kdybyste se netrefili a koupili menší či větší prádlo. Rozpaky by vzbudily obě situace.

Soustřeďte se raději na univerzální erotické pomůcky. Nejoblíbenější jsou vibrátory, dilda, Venušiny kuličky, anální hračky, vibrační vajíčka atd.

Vibrátorem nic nezkazíte

Nevíte jakou pomůcku zvolit? Rozhodně nic nezkazíte vibrátorem. Jde o základní erotickou pomůcku, která se vyrábí v různém provedení. V erotických obchodech je velké množství rozmanitých vibrátorů, které se liší velikostí, tvarem, materiálem, funkcemi, celkovým zpracováním a v mnohých dalších aspektech.

V současné době jsou rozšířené a ženami oblíbené luxusní vibrátory, které nejenže mají mnohé funkce (vibrační a pulsní programy), ale také se vyznačují velmi pěkným designem.

Luxusní vibrátory se vyrábí ze stoprocentního lékařského silikonu, jsou jemné na omak a jejich tvar je konstruován tak, aby ženě působil co největší rozkoš. Mnohdy jsou multifunkční. Takové vibrátory potěší každou ženu.

Pozor na rozbalování dárků

Pokud má vaše partnerka smysl pro erotické experimenty a je alespoň trošku náruživá, erotickým dárkem jistě nešlápnete vedle.

Jediné, co by se vám mohlo příjemný pocit z obdarování partnerky pokazit, je „fopá“, kdyby došlo k rozbalení dárku před „nevhodným publikem“, kterým mohu být děti, rodiče a vlastně kdokoliv jiný.

Erotický dárek by si měla vaše partnerka rozbalit v soukromí. Ohlídejte si tento detail a partnerčinu radost z dárku máte zaručenou.

Zpestřete si Vánoce vyzkoušením nové hračky. Určitě vaše partnerka nebude lakomá a nechá vás zapojit se do erotických hrátek. Vánoce nemusí být jen o dívání na televizi a neustálém přejídání se.