21 kosmetických věcí, které muži nechápou

Smiřte se s tím, tohle to prostě muži nedokážou pochopit!

 1. Cokoliv se třpytkami. Zejména oční stíny, něco co se přilepí na jeho obličej po té, co se dotkne vaší tváře.
 2. Vzorované samolepky na nehty. Můžete ho slyšet, jak se snaží logicky vysvětlit, že samolepky patří na papír nebo mohou dobře posloužit při psaní poznámek.
 3. Každý druh nehtového umění. Snažili se pochopit jednobarevné lakovaní nehtů, ale při příchodu různého takzvaného nehtového umění to už nechápou vůbec. Spíše si myslí, že se ženy začínají měnit v Picassa.
 4. Zesvětlování vlasů. Nechtějí pochopit, proč potřebujete o odstín světlejší vlasy, když ty vaše vypadají skvěle.
 5. Ombre vlasy. Vy víte, že tohle to je NĚCO. Muži však nejsou na tohle to stavění. Absolutně nedokážou pochopit, proč byste proboha chtěla mít dvojbarevné vlasy.
 6. Velmi výrazné barevné kreace na vlasech. ,,Já teď chodím z duhovou holkou, bezvaaa.“
 7. Peeling. Skutečnost, že jednou nebo dvakrát týdně používáme tohle a jiné dny zase základní produkty na obličej mu úplně motají hlavu. Vhledem k tomu on by nejspíše používal peeling každodenně a snažil by se ze sebe sedřít všechno až by byl úplně zarudlý.
 8. Ombré rty. Nechápou, proč chceme ombré vlasy natožpak ombré rty. No, a pokud už takové veledílo na sobě máme, tak nás rozhodně nebudou líbat, aby nám to náhodou nepokazili.
 9. Tmavá rtěnka. Rozhodně nechce mít něco takového po celém obličeji.
 10. Falešné řasy. Je něco, co je na téhle holce reálného?
 11. Bronz na tělo. Pokud to není jedlé, nemá o to zájem. Nepřemýšlí o tom, že vaše nohy, ruce a všude tam kde jste to použili, budete vypadat více sexy.
 12. Vyplňování obočí. Nemá ani tušení o řídkých místech ve vašem obočí. Myslí si, že jsou plné od přírody. P.S viděli jste jejich obočí?
 13. Více druhů pleťových krémů. Proč? Na co? Tolik? Opravdu si myslí, že všechny pomáhají proti různým problémům?
 14. Šampón, kondicionér pro barvené vlasy. Určitě si nemyslí, že byste použila natrium sulfát na čerstvou nabarvenou práci. A také nedokáže pochopit, proč byste nemohla používat jeho 2v1 s kondicionérem pro úsporu času.
 15. Rovnání vlasů. Tenhle typ žehličky by se perfektně hodil k narovnání jeho lemu u košile.
 16. Všechny lesky na rty a podobné věci. Políbí vás sice, ale nebude mu to zrovna nejpříjemnější, když pak nebude moct dostat třpytky z jeho tváře.
 17. Oční krém. Jeho vnitřní monolog se ptá proč, potřebujeme jeden speciální samostatný krém pro oči, copak on nějaký takový potřebuje?
 18. Kleštičky na řasy. Je úplně ztracený v tom na co si potřebujeme natáčet řasy, ale při pokusu, kdy mu chceme ukázat, jak perfektně to funguje, se krčí, protože si myslí, že se to podobá mučícímu zařízení.
 19. Tisíce kosmetických produktů zabírající místo po celé koupelně. Muži jsou opravdu jednoduché bytosti.
 20. Hromady štětců na make-up. Marně přemýšlí, co se to vlastně snažíte namalovat. Že by portrét?
 21. Gel na obočí. Každý přece ví, že gel je na vlasy!