Moderní není vždy přitažlivé

Mnoho žen podléhají moderním kouskům, což je rozhodně správné, protože pečovat o sebe a svůj zhled je poměrně důležité a to nejen pro vaše sebevědomí, ale také pro spokojenost vašich mužů, které mají rádi krásné ženy.

Ne každý moderní kousek muži ocení

Pravdou je, že muži jsou velice rádi, když mají vedle sebe ženu, která se zajímá o módu a podléhá jí, protože to ze ženy dělá nejen krásnou, ale také sebevědomou. Ovšem existují trendy kousky, které mohou vašim drahým polovičkám vadit. Možná vám to neřeknou tak narovinu, aby se vám nedotkli anebo vás neurazili, avšak doopravdy existují kousky, které obecně muži nemohou vystát, a tak pokud chcete svého miláčka mít spokojeného, tak si raději nekupujte.

Cokoliv velkých velikostí

Oversized móda je oblíbená o mnohých žen, protože je velice pohodlné mít na sobě svetr, do kterého by klidně vešel i váš přítel. Ovšem právě tohle je jeden z kousků, který vaši muži na vás vidět nechtějí. Je to velice volné, takže nemohou obdivovat vaše krásné tělo a nechtějí mít vedle sebe nějakou kočku v pytli, když ví, že jejich žena je sexy krasavice. Navíc muži často nechápou některé retro vzory a podobně, takže tyhle svetry raději odložte. A ať už máte doma cokoliv z oversized módy, tak si to na rande rozhodně neberte, muži chtějí vědět, do čeho jdou.

Chlap nepotřebuje vedle sebe muže

Dalším moderním kouskem, který mužům vadí, jsou pánské střihy.  Je jedno, zda si na sebe dáte rovné panské kalhoty anebo flanelovou košili, muži potom vedle sebe vidí druhého chlapa, což se jim rozhodně nelíbí. A tak není divu, že by nejraději tyhle kousky z vašeho šatníku vyhodili. Ovšem vy byste to vyhazovat neměly, protože jsou to opravdu trendy kousky, ale noste je raději do práce anebo někde, kde s vámi váš muž není. I když pravdou je, že když dané kousky správně zkombinujete, tak můžete najít muže, kterému se to bude zdát opravdu sexy.

Nic se nemá přehánět

Je pravdou, že muži mají rádi ženy, které své tělo trošku odhalí, ať už se jedná o hluboký výstřih anebo krátké kraťásky. Samozřejmě, že i takto vyzývavé kousky se ve světě módy objevují, avšak musíte dodržet jistou míru. Když odhalíte až moc, tak před muži působíte až moc lacině a rozhodně dá přednost ženě v krásných šatech než ženě, která vypadá jako lehká holka.

Vsaďte na jistotu

Možná jste teď trochu v rozpacích, zda máte opravdu vždy sáhnout po moderních kouscích. Rozhodně se nevzdávejte módy, protože jsou kousky, které muži milují. Pokud chcete na sebe něco, čím okouzlíte každého muže a přitom budete moderní, tak se dívejte spíše po sukních a šatech, protože to ocení každý chlap. Každý kousek oblečení lze vytvořit jako sexy kousek, ovšem s některými vám to dá spoustu práce a přitom stačí je sáhnout kousek vedle.

Móda je ošemetná, protože vás stojí spoustu peněz a ještě vám zkazí sexy vzhled. Ovšem rozhodně se jí nezdávejte, protože jinak byste přišly o svou ženskost.