Máte ráda šití? Pořiďte si overlock, velmi vám usnadní práci!

Tak jako se zdokonalují všechna odvětví, zdokonalují se i pomůcky a stroje pro vyznavačky ručních prací. Jestliže patříte k ženám, které si rády ušijí vlastní oblečení, šijete dětem, nebo přešíváte staré oblečení, povlečení a jiné v něco, co vypadá úplně jinak, hezky a originálně, neměl by vám doma chybět overlock. Že jej neznáte? Pojďme si ho představit.

Pomocník každé zručné švadlenky

Jestliže jste zatím o overlocku neslyšely, budete z něj určitě nadšeny. Jde o speciální šicí stroj, jenž umí snadno a rychle začistit švy. Dovede stříhat, sešívat i začišťovat různé materiály a při šití a začišťování okrajů strečových materiálů a pletenin je nepostradatelný.

Aby pružný materiál zůstal pružným i na jeho konci, umožní vám to právě overlock. Dokonale obnitkuje a ořízne pružné úplety, aby nebyly švy vidět, otočí je nakonec dovnitř.

Chcete-li zkracovat rukávy, nohavice, trička nebo jiné, zvolte coverlock. Ten úpletový materiál ohne a prošije jej dvěma souběžnými rovnými stehy, kdy je na rubové straně spojí smyčkami.

Zvolte si kvalitní výrobek za rozumnou cenu

Nechcete-li, aby došlo k nechtěným překvapením, při výběru se obraťte na ověřenou značku. Právě takovou je např. značka Brother. S nákupem overlocku získáte kvalitní stroj a zároveň dostupný servis i zákaznickou podporu. K sehnání jsou i náhradní díly či široké příslušenství. Navíc nabízí také zajímavé akce a novinky.

Podíváme-li se kupříkladu na Overlock M1034 Brother, zjistíme, že je až do 31. 1. 2015 k dostání za zvýhodněnou cenu – ušetříte 1 000 Kč! Jedná se o čtyřnitný model s diferenciálním podáváním. Volné rameno umožňuje využití jako třínitný typ.

Vyberte si z široké nabídky

Navštívíte-li webové stránky eshop-brother-czech.cz zjistíte, že je zde nejen bohatá nabídka overlocků, ale najdete tady i šicí stroje Brother a Merrylock, coverlocky, vyšívací stroje, řezací plotr, šicí jehly i jiné příslušenství.

Pojďte se inspirovat a pořiďte si domů užitečný a důmyslný overlock! Budete šít, jako profesionálka!