Zapomeňte na věčné holení, nechte si chloupky odstranit laserem

Také vás nebaví se neustále holit a pokud to neuděláte, cítíte nepříjemné svědění, dorůstající chloupky vám nejsou vůbec příjemné a když vám dorůstají, tak z toho nejste vůbec nadšené. Máte pocit, že se snad při každém koupání musíte holit? Obtěžuje vás to? Pak  žiletky a holící strojky  zahoďte je do koše. Nechte si chloupky odstranit na dobro.

Laser je bezbolestná metoda, která vás zbaví chloupků nadobro. Zbavit chloupků se můžete kdekoliv na těle. Odstranit si je můžete nechat z nohou, rukou, hrudi, pokud vás trápí knírek, což se může stávat i ženám a pokud jsou navíc tmavovlasé, tak je to vidět o dost více, dále si potom můžete nechat odstranit chloupky na hrudi, zádech a na genitáliích, či v podpaží.

Laser dokáže zastavit růst chloupků nadobro

Lidé si nechávají odstranit ochlupení, protože je obtěžuje a protože trend dnešní doby chlupy na těle neuznává. Je už jen velmi málo lidí, kteří si ochlupení na těle přirozeně nechávají, jde ale spíše o starší generace. V minulosti bylo ochlupení naprosto normální, ale dnes se již netoleruje a většina z nás se jej zbavuje a právě proto mají kliniky, které poskytují laserové odstranění ochlupení, velmi mnoho zákazníků. O laser je v poslední době velký zájem. Pokud se i vy rozhodnete nechat si odstranit přebytečné ochlupení na vašem těle, měli byste si nejprve vybrat kliniku, na které si zákro k necháte provést.

Poté je nutná konzultace s dermatologem, který bude zákrok provádět. Vysvětlí vám, jak to vše probíhá a co vás čeká. Kůže by před zákrokem měla mít přirozený vzhled, není vhodné se tedy opalovat, nebo používat samoopalovací krémy. Měsíc před zákrokem byste se neměli holit epilátory a neměli byste používat ani epilační vosky. Před zákrokem se doporučuje holení pouze klasickou žiletkou, která nevytrhá kořínky. Před zákrokem pak také nesmí být na pokožce žádný krém.