Malování podle čísel vám umožní vytvořit si vlastní obraz

Že neoplýváte uměleckým nadáním, nejste schopni nakreslit zvíře, krajinu, ani osobu, aniž by vše vypadalo stejně, nebo jste absolutně nepoznali, co na obrázku je? Nevadí! Na našem trhu je skvělá kreativní věcička pro malé i velké.

Tou je sada určená pro malování podle čísel. Pokud vám to nic neříká, vzpomeňte na dětská léta. V časopisech jste mohli vybarvovat obrázky rozdělené na dílky, očíslovány, každé číslo pak mělo svou barvu… vzpomínáte? Malování podle čísel funguje stejně. Ale je mnohem propracovanější.

Díky sadě nebudete muset nic dokupovat

Na výběr máte z několika variant, v jaké podobě tuto kreativní věc pořídit. Někde najdete samostatnou předlohu na různých podkladech. Jinde mohou být součástí sady také štětce, všechny barvy, jež jsou v obrázku zahrnuty a budete je potřebovat, ale také nádobka na vodu, rámeček

Volit můžete nejrůznější motivy, rozličné druhy obtížnosti, také můžete vybírat podle barevného zaměření, záleží na tom, jaké filtry e-shop, kde vybíráte, nabízí. Hravě však vyberete variantu pro malé děti, pro dospívající, nebo dospělé či seniory.

Kde obraz umístit

Poté, co budete mít obraz domalovaný, je naprosto na vás, kde jej umístíte. To, že jste jej vybarvovali podle čísel nebude vůbec patrné, vše ukryjí barvy. Díky množství motivů lze vybrat správný typ do ložnice, dětského pokoje, obýváku, ale i kuchyně nebo chodby. Pokud jej kompletně přelakujete bezbarvým lakem, anebo zasklíte, bude krásný po mnoho let.

O malování podle čísel se psalo také zde.

Hodí se i jako netradiční dárek

Pokud má vaše rodina ráda rukodělné práce, věnuje se drobným činnostem, u kterých se skvěle odpočívá, relaxuje, není důvod zůstávat jen u např. šití, pletení, navlékání korálků, vybarvování mandal… Malování podle barev je podobnou skvělou zábavou. Navíc u dětí zdokonaluje rozlišování barev, zlepšování jemné motoriky, poznávání číslic i rozvíjení prostorové představivosti. Sadu můžete věnovat k narozeninám, výročím, Vánocům… jde o nápaditý dárek, který si obdarovaný sám dotvoří a o to větší radost z něj bude mít.