Tenisky jako nejoblíbenější obuv na světě

Také už netrpělivě vyhlížíte jaro? Není lepší způsob, jak se na nadcházející jarní období připravit, než si pořídit nové stylové tenisky, které vás budou doprovázet během slunných dní. Na internetovém e-shopu Robelshoes.cz si vyberte z širokého sortimentu kvalitních dámských tenisek od osvědčených značek.

Plážové boty?

Věděli jste, že tenisky se řadí mezi nejoblíbenější obuv na světě? Jejich kořeny sahají navíc až do roku 1860, kdy byl v Anglii vyrobený první pár. Zajímavostí je, že původně měly mít využití jako plážové boty s plátěným vrškem a gumovou podrážkou až posléze se začaly využívat pro sportovní aktivity jako je tenis, basketbal a jiné.

Nicméně milovníci módy vědí, že tenisky se už dávno nenosí pouze ke sportovním outfitům, ale mohou se nosit naprosto ke všemu! Můžete si je obléci také například k ležérnímu či elegantnímu stylu, a dokonce se výborně hodí i k šatům či sukni – zkrátka pamatujte si, že nic není tabu!

Proč se teniskám říká kecky?

Psal se rok 1916, kdy americká firma US Rubber Company sloučila svých 30 obuvnických značek. Nový název společnosti byl původně plánován jako „Peds“, což z latiny přeložíme jako chodidlo, ale v té době už existovala jiná společnost, která měla na tento název ochrannou známku. Z toho důvodu management firmy pozměnil název na „Keds“, z čehož pak vzniklo počeštění právě na slovo kecky.

Tenisky na Robelshoes

Ať už máte jakkoli vytříbený vkus, buďte si jistí, že na Robelshoes si vybere opravdu každý. Vybírejte z těch nejkvalitnějších materiálů jako je kůže či syntetické a textilní materiály a zárukou kvality vám budou osvědčené značky jako Tamaris, Bugatti, Skechers, Mustang, Rieker, Olivia Shoes, Tommy Hilfiger a spoustu dalších!

Odkráčejte s teniskami kamkoli jen chcete – do práce, na večírek, na festival – tenisky budou vaším věrným parťákem při jakékoli příležitosti. Vyberte si z nízkých, kotníkových, plátěných či sportovních tenisek a směle vyrazte!

Autorka: Kristýna Vitoušová

Zdroje: https://www.tenisky.cz/blog/co-jsou-sneakers-boty https://vikend.hn.cz/c1-55063110-pribeh-platenych-kecek-boty-ktere-cechum-shodili-americane-z-letadla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *