Kožené ledvinky a kapsy jsou zpět v módě

My ženy máme módní doplňky tak trochu jednodušší než muži. Mluvíme především o jejich výběru, velikostech, tvarech, a to jak u vybírání kabelek, tak i malých či větších vaků. Pánové proto nosí klíče, doklady a peněženku v kapse a je-li teplé počasí, nevkusně se jim dmou kapse u kraťas, kalhot, košil… Proto je důležité, aby měli doplněk, který jim od drobností pomůže a lehce je do něj uloží.

Kožené ledvinky nejen pro pány

Pamatujete si doby našeho mládí, kdy nám rodiče kupovali barevné, pestré ledvinky? Není je už tolik vidět, ale to proto, že se právě teď vrací do módy. Není divu, jsou skutečně velmi praktické, jejich uživatel má vše potřebné po ruce, snadno se otvírá a hodí se ke každodennímu nošení.

Kožená ledvinka může být jednoduchá s jednou hlavní kapsou a jednou ze zadní strany, která je úzká, skrytá, ale jsou i modely, které mají kapsiček víc. Při výběru je důležité, na kterou stranu se odepínají zipy a měli bychom vybírat jejich směr podle toho, jestli je uživatel pravák, nebo levák. Podstatou je snadné otvírání jednou rukou.

Neocenitelné je bezpečí uschovaných věcí, ledvinku můžeme nosit na přední straně těla, ale i na boku nebo v oblasti křížů. Nikdy nezavazí a pokud v ní přenášíme např. vyšší obnos peněz, můžeme jej dokonale hlídat v ledvince na břiše.

Co se týče barev, společnost kubatkuze.cz vyrábí kvalitní české zboží od roku 1988 a zmiňované kožené ledvinky najdete na jejich webových stránkách v hnědé nebo černé barvě. Nastavitelná velikost pasu dovoluje používání hubeným i silnějším osobám.

Příruční tašky ve větší velikosti

Pokud váš muž potřebujete větší „kabelku“, na řadu přichází aktovky. Jsou skvělé na přenášení dokumentů a jakýkoli větších předmětů. Jde-li muž oblečen elegantně, nehodí se, aby používal batoh, igelitku, nebo jakoukoli neformální kabelu. Kožená aktovka by proto neměla chybět v žádné pánské skříni s doplňky, aby ji mohl v případě potřeby použít.

Navštivte na web rodinné české firmy kubatkuze.cz a přesvědčte se o kráse jejích výrobků. Jsou kvalitně zpracované a čiší z nich láska, se kterou je již dvacet let vyrábí.