Zdravotní kredit

Jaro je na dohled a slunce sílí! Alespoň v kalendáři. V závislosti na tom, čemu kdo říká „ráno“, už mnozí z nás ráno vstávají nebo odcházejí do práce za světla. Ale držte si čepice, a to doslova!

Než do kostí po zimním vyčerpání nabereme dost jarní energie, světla, slunce, síly, tepla nebo jakkoli to vnímáte vy, jsme stále jen v dobíjecím režimu. Jakmile se prohřešíme proti triu teplo – vitamíny – spánek, není moc z čeho brát, sejme nás první kolem letící virus. A žádný jarní outfit a líčení nevykompenzuje opuchlé oči, rudý nos a všeobecně nezdravé vzezření.

Tělesné, a ač to nemusí být zřejmé na první pohled nebo dojem, i duševní baterky jsou prostě vybité. Není příliš známé, že právě na začátku jara, bývají statisticky (a o to víc lidsky) nejtragičtější ztráty na životech mezi lidmi bez domova.

Ať jsou jakkoli babičkovské rady typu – teplo přes záda a od nohou – čepici do čela – a nepij to studený – notoricky nenáviděné, neznamená to, že nejsou pravdivé. Moderní babičky ale ještě dodávají, že velmi posilující a nápomocné, nicméně rovněž mnoha desetiletími osvědčené, je dobití zdravotního kreditu pomocí enzymoterapie složené z obdobných enzymů, které užívá naše tělo ve stavu ohrožení, kdy je třeba nastartovat rychle imunitu.

Pokud se preventivně, a po zimě i dodatečně, dovybavíme příslušnými enzymy (lék Wobenzym 3x denně 5 dražé), bude náš organismus odolný a jarně neodolatelný zároveň! Teprve v takovém stavu je možné s úspěchem usmlouvat na babičce ještě o pár centimetrů kratší sukni a hlubší výstřih. 🙂