Kostým nepatří do starého železa

Byly doby, kdy byl elegantní dámský kostým moderním trendem a měla ve skříni snad každá žena. Pravda je, že kostýmy ještě nevymřely a stále jsou moderní, avšak už je čím dál méně žen, které se tyto stylové moderní kousky odváží nosit.

Kostýmek není to, co bývalo

Když se řekne dámský elegantní kostýmek, tak si mnoho žen představí zvonové tesilové kalhoty se sakem divné délky a divného střihu. Ovšem všechno se časem mění a móda ze všeho nejvíce, a tak není divu, že dnešní kostým může vypadat nejen elegantně, ale také sexy.  Kostýmky mohou mít mnoho podob, tím nejvíce kupovaným a oblíbeným bývá právě kalhotový kostým, avšak velice krásně působí sukňový či šatový kostýmek, kde ukážete svou ženskost a také své krásné dlouhé nohy.

Kalhoty jedině, když jsou in

Kdysi tomu tak nebývalo, ale dnes ženy nosí kalhoty poměrně hodně a rády. Pravdou je, že tyto kalhoty jsou trochu odlišné, zejména v tom, že společně se sakem jsou dokonalé a natolik elegantní, že působí spíše luxusním dojmem. Každopádně to nejsou kalhoty úplně na tělo, naopak dámský kalhotový kostým musí mít trochu volnější kalhoty většinou úplně rovného střihu. A některé ženy se ani nebojí zažehlit si na kalhotách puky. Kdežto sáčko musí být vypasované, aby ukázalo vaši krásnou postavu a sexy vzhled.

Sukně a šaty vyhrávají

Ačkoliv jsou kalhoty pohodlné a pěkné, tak stále vyhrávají sukně a šaty, zejména pokud se jedná o elegantní dámské kostýmy. Je mnoho střihů, a tak se ženy mohou odvázat a ukázat to, co je na nich nejkrásnější. Je krásné, když žena ukáže své krásné dlouhé nohy a také v úplné sukni nechá vyniknout i krásné křivky svého zadečku. Navíc tento typ kostýmu působí daleko moderněji a svěží. Šaty či sukně je poměrně jedno, avšak aspoň jeden kostým by měl být v každém ženském šatníků.

Jednobarevné anebo barevné?

Kdysi bylo striktně dáno, že kostým musí být jednobarevný, kdy jediná povolená ozdoba byly bílé pruhy na konci rukávů a podobně. Dnes jsou daleko odvážnější. Nejen, že je můžeme mít vypasené pro své tělo, ale také nemusíme zůstávat u nudných tmavých barev. Naopak nechte se rozzářit a nebojte se i odvážných barev, jako je výrazně fialová, růžová a podobně. Kromě toho neznamená, že dámský elegantní kostým musí být usedlý, a tak si můžete dovolit i různé vzory. Asi nebude vhodná volba vzít si tygrované a podobné vzory, ale nějaké vkusné květiny na léto rozhodně neuškodí.

Elegantní oblečení vyžaduje elegantní doplňky

Ke kostýmku nemusíte nutné kupovat perly a zlato, avšak nemůžete si nasadit jakýkoliv doplněk. Chce o vkusnou kabelku, která je nadčasová a rozhodně elegantní. V případě, že zvolíte kabelku střihu „pytel,“ tak jí můžete tak akorát odhodit do odpadkového pytle, protože k elegantnímu stylu, zejména kostýmu se rozhodně nehodí. A nebojte se ani slunečních brýlí, protože ty ke kostýmkům bezpochyby patří a dodá jim punc luxusu a krásy.

Kostým z ženy nedělá nudného polovičního muže, naopak správně zvolený kostým z vás udělá sexy kočku.