Kabelka na ples – jakou zvolit barvu?

Chystáte se na ples nebo jinou výjimečnou událost, jako je svatba, promoce, křtiny nebo cokoli dalšího? V tom případě si jistě obléknete slušivé a krásné společenské oblečení, k němuž nesmí chybět správná obuv, ale i doplňky. K těm hlavním určitě patří kabelka. Jakou však vybrat, abyste byla plně spokojena?

Vsaďte na správnou barvu

Velmi elegantně, honosně a svátečně působí kabelka v luxusní zlaté barvě. Nebudete potřebovat žádné další příliš viditelné šperky, a přesto budete zářit. Zlatou kabelku si můžete zvolit jak jednoduché psaníčko do ruky, tak kabelku o něco větší, do které uschováte to, co budete chtít mít po ruce. Navíc zlatá kabelka se hodí jak mladým slečnám, které chtějí zapůsobit, tak dámám, jež chtějí potvrdit svoji důležitost.

Bez opomenutí nesmíme nechat ani stejně krásné stříbrné kabelky. Jsou velmi oblíbené pro jejich výbornou kombinovatelnost s ostatními barvami. Jde o studenou barvu, která se hodí především tmavším ženám. Použít ji můžete k šatům dlouhým i krátkým, ale také ke kalhotovým kostýmkům.

Béžová se hodí k tmavým i světlým šatům Cynthia-Kabelka-Michael-Kors-Béžová-Dámské-UNI4-510x600

Jestliže ještě róbu nemáte vybranou, anebo hledáte kabelku, kterou použijete k většímu množství oblečení, aniž by vybočovala, nebo působila nehodícím se dojmem, určitě vám přijde vhod elegantní béžová kabelka. Použít ji můžete k černým, temně modrým, rudým, ale také hnědým, bílým, nebo třeba oranžovým šatům. Béžová je barvou, která nenarušuje celkový vzhled a pořídíte ji jak v teplých, tak studených odstínech. Nenápadnou je v matném provedení, o něco více vynikne, pořídíte-li si ji v lesklém provedení. Lesklé, neboli lakované kabelky jsou teď velmi žádané.

Vždy pamatujte na to, že barvou kabelky můžete pokazit celkový dojem vašeho looku. Proto vybírejte pečlivě a klidně si nechte v prodejně poradit. Také zvažte, zda chcete skutečně maličké a tenké psaníčko, nebo spíše kabelku, do níž alespoň něco uložíte.