Tomboy styl

Tento populární styl oblékání si propůjčuje mužské kousky oblečení zakomponované do outfitu ženy, která i tak působí stále žensky. Tomboy je označení ženy, která se cítí v roli muže. Proto se také tak oblékají. Někdo by řekl, že jsou to ženy, které jsou na stejné pohlaví, ale není tomu tak. Tento styl si oblíbila spousta žen kvůli pohodlí, které tento druh oblékání nabízí.

Maskulinní styl oblékání, pokud je ho ve správné míře, může být neuvěřitelně sexy. Pokud to žena umí s oblečením, působí vždy na první pohled stejně půvabně, i když na sobě má mužské oblečení. Jde o to vkusně zkombinovat mužské prvky a ženský šarm.

Jak působit jako žena, ale nosit tento styl?

Některé ženy preferují sukně a šaty, jiné se však cítí pohodlně v košili svého přítele. Tak vznikl tento styl. Díky kombinaci ženských akcentů a mužského oblečení se dá vytvořit něco velmi pohodlného pro každodenní nošení, avšak neubere to na vaší ženskosti.

Pokud si troufáte na tento styl, musíte mít cit pro kombinaci, abyste stále působila jako žena, nikoliv jako muž. Velmi tomu pomohou doplňky, jako je rtěnka, šperky nebo vyčesané vlasy do drdolu či ohonu, které působí velmi sexy.

Tato uvolněná elegance v dámském podání si vysloveně říká o to, abyste ji s odvahou a šarmem sobě vlastním vyzkoušela.

Je to ležérní styl oblékání proto si ho oblíbily nejenom slavné modelky a herečky, které začaly milovat pánskou módu. Jde o vkusné přetvoření pánské módy.

Co se nosí?

Základem tohoto stylu jsou kousky jako kožená bundy, roztrhané džíny, pánské košile, klobouk, tenisky nebo polobotky v pánském stylu, jednobarevné trička v bílé, černé a šedé barvě.

Oblíbeným tomboy prvkem jsou také boyfriend džíny, které se nosí již několik sezón. Už jste je vyzkoušela?

Nebojte se půjčit si některé kousky od vašeho přítele. Ovšem není nad to omrknout skvělé outfity v tomboy stylu v některém z obchodů, třeba si pak pořídíte i něco nového.

Autorka: Sellus Rio

http://pillolepererezione.net/viagra-senza-ricetta
http://pillolepererezione.net/cialis-vendita