K čemu všemu je dobrý dětský pudr

Také jste používali pro vaše děťátko dětský pudr? Zbyl vám doma po miminku? Tak jej rozhodně nevyhazujte, protože s ním můžete udělat ještě spousty parády a když říkám parády, tak to tak také myslím.

Dětský pudr můžete použít na cokoliv

Jednak si díky němu můžete vytvořit světlejší tón vašeho pudru a to pokud máte doma pudr, který je na vás příliš tmavý. Namíchejte si s dětským pudrem takový odstín, který bude přirozený a k vaší pleti dokonale sedne. Vyřešíte tak to, když máte v létě tmavší a opálenější pleť a tudíž si pořídíte tmavší odstín, kdy poté co od slunce vyblednete, rozhodně nemusíte běhat kupovat odstín světlejší. Snadno si vykouzlíte takový tón, který vám sedne a to i tehdy, když při nákupu váš odstín netrefíte.

Dále pak s dětským pudrem dokážete vykouzlit nádherné dlouhé řasy. Nevěříte? Myslíte si, že jsem se zbláznila? Ne ne. Zkuste si jemně posypat řasy a poté je nalíčit. Neuvěříte, jak se vám nebezpečně prodlouží a jak budou vypadat dokonale.

Další věc, na kterou můžete dětský pudr použít, jsou vaše vlasy. Pokud vás trápí mastné vlasy, můžete jej použít jako suchý šampon. Aplikujte jej úplně stejně.

Stalo se vám, že jste se někde odřeli a potřebujete ošetřit? Další důvod, proč sáhnout po dětském sypkém přípravku. Výhod má mnoho a určitě i vy tyto výhody oceníte. Pokud jej tedy doma nemáte, tak si na to při nejbližším nákup u v drogerii vzpomeňte.

Výhodou je také to, že jej mohou používat i osoby, které jsou velmi citlivé a kterým mohou vadit různé jiné přípravky. Jelikož je to přípravek, který je určen pro miminka, je alergická reakce vyloučena a vy tak nemusíte kupovat produkty stále dokola a zjišťovat, jestli vám budou vyhovovat, nebo jestli vám spíše ublíží. U tohoto výrobku máte jistotu toho, že pokud si jej koupíte, tak vám vyhovovat bude. Navíc se nejedná o nic drahého a tak není důvod dětský pudr doma nemít.