Žijme aktivně s Geladrinkem!

Život utíká vskutku rychle, léta nám přibývají, a místo toho, abychom se radovali z možnosti aktivního využití volného času, řešíme zdravotní problémy, jako je například bolest kloubů. Je vám tento scénář povědomý? Bohužel je to tak. Většina lidí se v dospělosti setká s bolestí kloubů, která jim znemožní profitovat ze svého volného času tak, jak by si přáli. Ale nemusí to tak být, záleží totiž na nás, jak se s tím popereme. Z toho důvodu si také dnes řekneme více o produktu Geladrink, který vás vyzbrojí do boje s bolestí kloubů!

Důležitá péče o pohybový aparát

V lidském těle máme na 100 kloubů. Nebudeme si nic nalhávat, jsou to právě ony, kdo člověku umožňují aktivní pohyb jako takový. Ovšem, co si většina z nás neuvědomuje, tak pohybem (tím je myšlena i chůze a běh – člověku nejpřirozenější pohyby) vystavujeme svoje klouby tření a výsledkem je jejich postupné opotřebovávání se. Proto by měly být přípravky určené jako preparáty pro kloubní výživu na denním pořádku každého z nás.

Doplněk stravy, který skutečně pomáhá

Geladrink byl vyvinut opravdovou kapacitou ve svém oboru, předním českým revmatologem a odborníkem na biochemii, panem prof. MUDr. Milanem Adamem, DrSc. (člen Akademie věd v New Yorku) ve spolupráci s Českou společností tělovýchovného lékařství a Společností pro pojivové tkáně ČLS JEP.

Ti se zasloužili o vytvoření doplňku stravy Geladrink, jež je nabízen českou společností Orling, která na našem trhu působí již více než 20 let. Právě Geladrink obsahuje jako nosnou látku kolagenní peptidy Gelita – kolagenní bílkoviny, které výrazně přispívají k výživě a udržování kostí, chrupavek, kloubů, a celkově pohybového aparátu. Navíc Geladrink obsahuje vitamín C a řadu látek s nutričními a fyziologickými účinky, které vyživují a podporují správnou funkci krve, kůže a imunitního systému.

Pokud i Vy patříte mezi část naší populace, která se s bolestí kloubů již setkala, či s ní dokonce dennodenně bojujete, neváhejte a vyzkoušejte doplněk stravy Geladrink. Tak dodáte svým kloubům potřebnou výživu a uvidíte, jak se Vám krásně odvděčí – klouby Vám umožní opětovně se zaměřit na aktivní způsob života.