Kuchařka Vaříme s Láďou Hruškou

Láďa Hruška, kdo by jej neznal… Do paměti se nám zapsal jednak jako potravinový inspektor a pak také svými recepty, které jsou rychlé, chutné, jednoduché a hlavně levné. Tento reportér se stal okamžitě miláčkem českých kuchařek a jeho kniha se prodává nečekanou rychlostí. Kdo by také nechtěl vařit levně a chutně? Hlavně proto, že díky jeho receptům ušetříte spousty peněz, tak si je ihned oblíbíte.

V knize najdete 63 receptů a to pro všechny příležitosti. Láďa Hruška posbíral spousty unikátních a skvělých receptů, z nichž potom vytvořil knihu. Recepty jsou většinou velmi snadné a zvládne je udělat každý. Stačí se podívat na to, jak to jde vyučenému pedagogovi.

Láďa Hruška

Toto jméno se skloňuje ve všech pádech a lidé jej buďto milují, nebo nenávidí. Těch, kterých jej milují, je ale drtivá většina. Ladislav Hruška se narodil v roce 1978 a vystudoval pedagogickou fakultu v Hradci Králové. Krátce po studiu působil jako učitel. Nyní pracuje v televizi Nova jako reportér. Nejprve jsme jej mohli vidět pravidelně jako potravinového inspektora, který kontroluje jakost potravin v našich supermarketech. Později vytvořil vlastní rubriku Levně a chutně, kde předkládá televizním divákům své vlastní recepty a od října 2014 má v televizi vlastní pořad, ve kterém jeho recepty budou hrát hlavní roli.

Kuchařka Vaříme s Láďou Hruškou je trhákem v kuchařkách a určitě by neměla chybět ani vám. Hodí se i jako dárek pro babičky a maminky, protože to jsou přesně ti, kdož jeho recepty milují nejvíce. Proto s touto knihou můžete potěšit své blízké pod stromečkem, nebo si podle ní můžete vařit sami.

Nevyhazujte peníze z okna v dnešní době, ale vařte levně. Za jídlo měsíčně utratíme dá se říci nejvíce peněz a vy nyní máte šanci tyto výdaje výrazně zkorigovat a vařit podle chutných a levných receptů. V knize je jich spousty a tak budete mít velmi dlouho z čeho čerpat.