Je módní být barevná! Osvěžte své kabáty

Móda přináší stále něco nového. Jednou jsou v módě zvonové kalhoty a pak se to otočí a trendem jsou úplné kalhoty. Někomu je jedno, co je právě v módě, prostě se obleče podle toho, co je mu pohodlné, ale jsou lidé, kteří si na módních trendech potrpí. Patříte mezi ně?

Na co klade důraz móda na tuto zimu?

Samozřejmě, jde o to, abyste zazářila a byla krásná a přitom originální, ale zároveň se módní trendy posledních let se také snaží o to, aby moderní kousky byly také praktické. Takže se nemusíte bát, že když si koupíte trend letošní zimy, tak zmrznete. Naopak se snaží zkombinovat krásu, originalitu s funkčnosti každého kousky oblečení.

Jaké barvy jsou IN pro letošní zimu?

Je jedno, jakou barvu si vyberete, hlavní je, abyste byla barevná! Ať už sáhnete po červené, kanárkově žluté či výrazně modré, se správným střihem, tak vždy budete za hvězdu v módních trendech. Stačí se jen odpoutat od klasických mdlých barev, jako jsou odstíny růžové či nové barvy. Hlavně zapomeňte na černou, která se sice hodí ke všemu, a nikdy s ní nic pokazíte, jen tento rok nebudete moderní. I šedou barvu mnohé z vás považují za neutrální, ale přitom odlišnou, ale tuhle zimu neovládnete ani s nudnou šedou, nedělejte ze sebe schovávající se myšky, ale ukažte se světu s výraznými barvami.

Jakou barvu si mám koupit já?

Pravdou je, že ne všem ženám sedí všechny barvy. Proto byste měli jít do obchodu s nějakou kritickou kamarádku, která se nebojí vám říct, že zrovna tenhle kousek vám nesedí. A vyzkoušet více barev. Třeba ženám, které mají hodně bledou pleť, se nehodí sytě modrá barva, protože pak vzhlíží jako ledové královny. Ale může se najít výjimka, když najdete vkusný střih, proto je důležité si vyzkoušet více barev i střihů.

Když kabát, tak barevný!

Barva je jen jeden z prvků. Kromě toho, že budete mít barevný kabát, tak byste měli dbát i na střih. Velice dobrým a vkusným nápadem je kabát s prostřihem na ruce. Jde o velice zajímavý prvkem, který při dobrém zkombinování s barvou a materiálem může být naprosto dokonalou a módní součástí i vašeho šatníku. Ale ne všem ženám se tento kabát lidí, nebo se jí zdají poněkud odvážné, nevadí, zvolte jiný zajímavý kabát.

Preferuji něco sportovního

Ne všechny ženy jsou zastánkyně zimních kabátů, najdou se sportovní typy, které dávají přednost bundám, což také není chybou. Moderní můžete být i v bundě, pokud zvolíte tu správnou. Tak jako u kabátu je důležitá barevnost, tak i bundy by neměly být mdlé, ale mají hezky rozzářit váš vzhled. Někdy jde o jednobarevné varianty, často doplněny kožíškem. Ale velmi časté jsou barevné kombinace, kdy je bunda rozdělena na několik nepravidelných pruhů a střídají se zajímavé barvy. A i bunda může být elegantní prvkem, pokud zvolíte tu jednobarevnou v zajímavé barvě, a zároveň vyberete delší střih, který bývá často doplňován páskem.