Dárek pro muže i ženy – sexy noční košilka!

nocni kosilka FloraDámské noční košilky jsou častým prádlem využívaným ženami pro potěšení svých mužských protějšků. Skvěle se hodí při mnoha příležitostech, při výročí seznámení, výročí svatby, oslavě narozenin…
Noční košilka však není ani výjimkou při každodenním nošení. Žena v ní vypadá svůdně a muže tato vidina velmi nabudí.

Tento krásný druh oblečení je vyráběn v mnoha různých provedeních.

Něžnost a jemnost

Chce-li žena působit něžně a jemně, zvolí košilky sněhobílé či světlé, růžové, béžové. Jednou z možností je krásná, čistě bílá noční košilka s krátkými rukávky po kolena, plně zakrývající stehna. Výhodou bílých košilek je, že se dají snadno kombinovat s čímkoliv, co ženu napadne. Možné jsou šperky stříbrné i zlaté, jak je jen libo.

Damsky zupan Dorota FR-022Zabalte se a napínejte

Jestliže chcete svůj protějšek chvíli napínat, zvolte přehoz v podobě dámského županu, který Vás také příjemně zahřeje a přivodí pohodovou, domáckou atmosféru.

Dámské župany jsou k dostání s páskem, sloužící k přepásání ženského těla v pase, který je lehce přizpůsobitelný Vašemu tělu. Zajisté Vás uspokojí bílo-krémový delší župan sahající pod kolena, přepásaný bílým páskem. Do županu se celá zabalíte, má totiž i kapuci a prostorné kapsy v úrovni Vašich boků.

Vždy padnoucí černá

Kosilka Donna Lulu II SensualSpousta z dam i slečen však upřednostňuje černou barvu, která zeštíhlí tělo a dokonale obepne ladné křivky. K dostání je kupříkladu dámská černo-červená košilka. Červené květy opticky zvětší poprsí, podtrhne ho červený lem s mašlí pod prsy. Poloprůhlednou dámskou košilku také zpestřuje červený volánek ve spodní části.

Jako přehoz Vám může posloužit opět hřejivý dámský župan, tentokrát ale v tmavších barvách. Skvělou volbou je padavý černý župan, vyrobený z jemného, přírodního materiálu viskózy, velmi příjemný na dotek. Tento dámský župan sahá do půli lýtek se zavazováním v pase.

Vyzkoušejte si prádlo osobě

Dlouhy zupan VikiJestliže si vyberete některý z županů nebo košilek v e-shopu Emanuela.cz, můžete si je vyzkoušet v jeho kamenné prodejně. Potěšující je i fakt, že při objednávce nad 2 000 Kč nebudete platit poštovné!

Teď už nezbývá nic jiného, než zapálit svíčky při láhvi dobrého vína. Věříme, že Vy i Váš partner bude spokojen.