Jde se vůbec osvěžit zdravě? ANO!

detail_001-300x200Také byste si v horkých dnech nejraději dopřáli porci pořádné smetanové zmrzliny, ale bojíte se, jak se podepíše na vaší postavě a zdravotním stavu? Pak je tu právě pro vás Frozen yogurt. A že o něm slyšíte poprvé? Potom jste pravděpodobně nebyli za velkou louží, kde je tato varianta mraženého jogurtu velmi oblíbenou zdravou pochoutkou.

Co vlastně obsahuje?

Vždy při vyzkoušení jakékoliv novinky bychom se měli ptát, co vlastně obsahuje. V tomto případě je tato jogurtová pochoutka vyrobena z kvalitního mléka, s nízkým obsahem tuku a nízkým množstvím kalorií. Díky tomu se nemusíme bát, že by Frozen yogurt ohrozil naši cestu za vysněnou postavou. Naopak dokáže našemu tělu pomoci, jelikož, vzhledem k obsaženým vitamínům, zlepší jeho správné fungování. Díky čerstvému ovoci tak do těla dostaneme vitamíny A, B 12, C, D, nebo E. To vše doplňuje také vápník, ideální prvek posilující kosti.

Pojďme si společně natočit naši první porci

A jelikož již víte, že daný produkt nijak neublíží vašemu tělu, můžete vyrazit na první ochutnávku. Ta bude zcela ve vašich rukou, a to doslova. Stačí směřovat své kroky do Atrium Flora, kde se nachází první samoobslužný stánek Yogoterie, který tuto pochoutku nabídne. A jakmile k němu přijdete blíže, jistě z vás spadnou obavy, jelikož samotná příprava je velice jednoduchá.

Kombinujte dle vlastní chuti

V principu stačí dva jednoduché kroky, a to natočit jogurt vybrané příchutě, a ten dále doplnit o ovoce a chutný posyp. A co vám v tomto směru zmíněná Yogoterie může nabídnout? Třeba příchutě lískového oříšku, manga, višní, nebo i vyhledávané čokolády. Je toho ale mnohem více, co si můžete dopřát. Místo psaní o této pochoutce vám raději doporučíme, ať jdete spolu s námi ochutnat. Rozhodně nebudete litovat.