Poznejte zájezdy, které vám přinesou odreagování, oddech i spoustu zábavy

Jestliže patříte mezi ty, kdo si svou dovolenou představují aktivně, v krásném prostředí přírody, moře a s ním spojené nicnedělání v horkých dnech vás příliš neláká, určitě vás nadchnout zájezdy plné zábavy, zajímavých aktivit a zhlédnutí nezapomenutelných míst.

Poznávací zájezdy, které vás nikdy neomrzí

Poznávací zájezdy mají to kouzlo, že vám nabídnou vždy něco nového. Vydáte-li se na takovýto druh zájezdu s CK Kudrna, můžete si vybrat třeba poznávání s turistikou do Norska – zájezd s názvem Prázdniny u Vikingů. Čeká na vás nádherná, čistá příroda, která nadchne i ty, kteří bydlí v Čechách či na Moravě uprostřed luk a lesů. Norsko, které je pověstné svými trolly, dlouhou bílou nocí i impozantními fjordy, by měl navštívit každý!

Tento zájezd vám nabídne dny strávené ve velmi útulných domcích, odkud budou pořádány organizované výlety do míst, kde to rozhodně stojí za to! A kdo by si chtěl některý den udělat relax, může rybařit, na houby, nebo jen tak lenošit nebo se toulat okolím.

Voda, adrenalin a letní vánek kolem opálených paží

Pro všechny, kdo jednou zkusili sjíždět říčku či řeku, jsou jistě vodácké zájezdy velkým lákadlem, jak prožít letní dovolenou. CK Kudrna nabízí takovéto zájezdy do různých zemí. Jedinečné je např. sjíždění nejkrásnějších a nejvyhledávanějších řek Slovinska, jako je Krka, Sáva Bohinjka, Sáva Dolinka, Soča a Koritnica. Kdo už navštívil Slovinsko, ví, jak nádherně v této zemi je. Pokud jste tam zatím nebyli, neváhejte a vyrazte, nebudete litovat!

Hurá na cyklostezky a MTB trasy

Je-li kolo váš oblíbený společník, se kterým trávíte volný čas a odpočíváte, mohli byste ocenit některý z MTB zájezdů. Jejich nabídka je široká, aby byly uspokojeny přání a požadavky velké škály zájemců. Snadno proto vyberete obtížnost, která vám bude nejvíc vyhovovat. MTB zájezdy mohou být dobrý způsobem dovolené pro páry i party přátel. Můžete navštívit kupříkladu Rakousko, které vyznavačům cykloturistiky nabízí velké množství cyklostezek a MTB tras s různou mírou obtížnosti.

Cestovní kancelář Kudrna potěší svou bohatou nabídkou zájezdů všechny, kdo mají rádi cestování.